Milka Pieguski Kekse mit Schokolade und Rosinen

| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2045 kJ |
| 488 kcal | |
| Tłuszcz | 23.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12.00 g |
| Węglowodany | 64.00 g |
| Cukry ogółem | 33.00 g |
| Błonnik | 1.70 g |
| Białko | 6.00 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.85 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 8 ocen.
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Pieguski_Kekse_mit_Schokolade_und_Nussen_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Pieguski_Pltzchen_mit_Schokolade/18223.htmlmąka pszenna, nadzienie 11% [przecier jabłkowy zagęszczony 7,2%, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), substancja zagęszczająca (skrobi(...)
Preis: 4,19 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mini_Apfelkuchen_Kleinigkeit_geschichteten_Keksen_herbatniki_przekladane/43561.html2027-01-30
produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 61% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, żurawina słodzona suszona 6,4% (...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Cookies_mit_Preiselbeeren_z_zurawina/44919.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Preis: 6,45 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hit_Bahlsen_Vanillemarkisen/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
Preis: 5,67 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lakotki_Kuchen_Dessert_mit_Zucker_z_cukrem/20771.htmlmąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzonypalmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:E160B],subs(...)
Preis: 4,85 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zucker_Nyskie_Kekse_FITFREE_Vanille_waniliowe/22146.html2026-12-18
cukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
Preis: 6,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/SchokoladenErdbeere_Joghurt_jogurtowa/23149.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczony JOGURT w proszku (2,5 %), tłuszcz MLECZNY, emul(...)
Preis: 7,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Schokoladenjoghurt/23150.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, przecier malinowy (2,5 %), tłusz(...)
Preis: 7,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milchschokolade_mit_einer_milchigen_Fullung_mit_dem_Geschmack_der_Himbeere_z_nadzieniem_mlecznym_o_smaku_malinowym/34540.htmlcukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, pełne MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu(...)
Preis: 10,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kuchen_mit_groen_Stucken_von_Schokolade_184g_czekolady/37214.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, kawałki ORZECHÓW LASKOWYCH, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, (...)
Preis: 10,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kuchen_mit_groen_Stucken_von_Schokolade_und_Nussen_184g_czekolady_i_orzechow/37215.htmlcukier, olej palmowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz kakaowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej z(...)
Preis: 7,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/fur_Sie_oreo_Milchschokolade_mit_Vanillecreme_und_zerdruckt_Oreo_Cookie_Stucke_mleczna_z_kremem_waniliowym_i_pokruszonymi_kawalkami_ciasteczek_Oreo/37948.htmlcukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), (...)
Preis: 18,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Schokolade_Keks_und_Kuchen/40925.htmlcukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej z(...)
Preis: 17,09 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Oreo/45933_2420046_1709.html






Einkaufswagen