Milka Choco Körner Biscuits mit Hafer eingetaucht in Milchschokolade mit Alpenmilch 126 g

Milka
42Milka Choco Körner Biscuits mit Hafer eingetaucht in Milchschokolade mit Alpenmilch 126 g
Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, mąki pszennej pełnoziarnistej i aksamitnej czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Ciesz ich się pysznym smakiem! Milka Choco Grain to świetny wybór dla tych, którzy szukają równowagi między słodyczą czekolady, a delikatnie wytrawnym smakiem płatków. Choco Grains to ciasteczka, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do kawy i herbaty, jak i samodzielna, słodka przekąska. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, pełnoziarnistej pszennej mąki i aksamitnej mlecznej czekolady z alpejskiego mleka. Produkt zawiera alpejskie mleko i pszenicę pochodzącą z programu Harmony, który wspiera bioróżnorodność oraz lokalnych rolników. Połączenie pełnoziarnistej pszennej mąki i płatków owsianych sprawia, że Milka Choco Grain to słodka przekąska, która zadowoli także miłośników bardziej wytrawnych smaków. Opakowanie 126g - idealne do dzielenia się z bliskimi. Doskonałe zarówno do porannej kawy w domowym zaciszu, jak i jako słodka przekąska podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wypróbuj także inne ciastka Milka - od herbatników i wafli po miękkie ciasta i czekoladowe brownie. Pyszne słodkie przekąski na każdą okazję.
Milka Choco Körner Biscuits mit Hafer eingetaucht in Milchschokolade mit Alpenmilch 126 gMilka Choco Körner Biscuits mit Hafer eingetaucht in Milchschokolade mit Alpenmilch 126 g
masa netto

masa netto

126 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-11

pojemność

cena za kilogram

50,40 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210403919

7622210403919

Preis: 6,35 zł

6.35 PLN 2027-03-11 NewCondition
płatki OWSIANE 34 %, cukier, mąka PSZENNA pełnoziarnista 14 %, olej roślinny (palmowy), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), sól, syrop cukrowy, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, aromaty
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2062 kJ
493 kcal
Tłuszcz24.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12.00 g
Węglowodany59.00 g
Cukry ogółem30.00 g
Błonnik5.20 g
Białko7.80 g
Równoważna zawartość soli0.72 g

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, mąki pszennej pełnoziarnistej i aksamitnej czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Ciesz ich się pysznym smakiem! Milka Choco Grain to świetny wybór dla tych, którzy szukają równowagi między słodyczą czekolady, a delikatnie wytrawnym smakiem płatków. Choco Grains to ciasteczka, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do kawy i herbaty, jak i samodzielna, słodka przekąska. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, pełnoziarnistej pszennej mąki i aksamitnej mlecznej czekolady z alpejskiego mleka. Produkt zawiera alpejskie mleko i pszenicę pochodzącą z programu Harmony, który wspiera bioróżnorodność oraz lokalnych rolników. Połączenie pełnoziarnistej pszennej mąki i płatków owsianych sprawia, że Milka Choco Grain to słodka przekąska, która zadowoli także miłośników bardziej wytrawnych smaków. Opakowanie 126g - idealne do dzielenia się z bliskimi. Doskonałe zarówno do porannej kawy w domowym zaciszu, jak i jako słodka przekąska podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wypróbuj także inne ciastka Milka - od herbatników i wafli po miękkie ciasta i czekoladowe brownie. Pyszne słodkie przekąski na każdą okazję.
Marke:Milka
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ciastka z płatkami owsianymi i mąką pszenną pełnoziarnistą, oblane czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (25%).
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Tacka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
    Zucker 168 g
    33,21zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-23
    Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
    FIT&FREE Vanille 120 g
    40,42zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-18
    Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
    Himbeere 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-18
    Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Milka Schokoladen-Erdbeere Milka Schokoladen-Erdbeere
    - Joghurt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-08
    Milka Milka Schokoladenjoghurt Milka Milka Schokoladenjoghurt
    Verfallsdatum 2027-06-10
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Rosinen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-19
    Milka Milchschokolade mit einer Milka Milchschokolade mit einer
    milchigen Füllung mit dem Geschmack der Himbeere 100 g
    64,70zł/kg

    Preis: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-01-19
    Milka Karamell- Milchschokolade Milka Karamell- Milchschokolade
    mit Karamell nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-27
    Milka für Sie oreo Milka für Sie oreo
    Oreo Cookie Stücke Milchschokolade mit Vanillecreme und zerdrückt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-09
    Milka Milka Schokolade Keks und Milka Milka Schokolade Keks und
    Kuchen 300 g
    63,30zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-23
    Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
    Verfallsdatum 2027-02-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5