Milka Oreo

| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2319 kJ |
| 556 kcal | |
| Tłuszcz | 34.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19.00 g |
| Węglowodany | 56.00 g |
| Cukry ogółem | 48.00 g |
| Błonnik | 1.70 g |
| Białko | 5.00 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.39 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), (...)
Preis: 18,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Schokolade_Keks_und_Kuchen/40925.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Preis: 7,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Schokolade_Toffee/18290.htmlcukier, tłuszcz palmowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, jogurt z mleka odtłuszczonego w proszku (8,7 %), miazga kakaowa, dekstroza, laktoza (z mleka), truskawki (0,9 (...)
Preis: 8,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Schokolade_ErdbeerJoghurt_Jogurtowotruskawkowa/23033.htmlcukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
Preis: 6,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/SchokoladenErdbeere_Joghurt_jogurtowa/23149.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Preis: 7,66 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Wedel_Milchschokolade_mit_Himbeerfullung_z_nadzieniem_malinowym/33993.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, przecier malinowy (2,5 %), tłusz(...)
Preis: 7,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milchschokolade_mit_einer_milchigen_Fullung_mit_dem_Geschmack_der_Himbeere_z_nadzieniem_mlecznym_o_smaku_malinowym/34540.htmlcukier, olej palmowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz kakaowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej z(...)
Preis: 7,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/fur_Sie_oreo_Milchschokolade_mit_Vanillecreme_und_zerdruckt_Oreo_Cookie_Stucke_mleczna_z_kremem_waniliowym_i_pokruszonymi_kawalkami_ciasteczek_Oreo/37948.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Pieguski_Kekse_mit_Schokolade_und_Nussen_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Pieguski_Pltzchen_mit_Schokolade/18223.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczony JOGURT w proszku (2,5 %), tłuszcz MLECZNY, emul(...)
Preis: 7,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Schokoladenjoghurt/23150.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, rodzynki, JAJA (5,5%), syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchniające ((...)
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Pieguski_Kekse_mit_Schokolade_und_Rosinen_i_rodzynkami/30128.htmlcukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, pełne MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu(...)
Preis: 10,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kuchen_mit_groen_Stucken_von_Schokolade_184g_czekolady/37214.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, kawałki ORZECHÓW LASKOWYCH, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, (...)
Preis: 10,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kuchen_mit_groen_Stucken_von_Schokolade_und_Nussen_184g_czekolady_i_orzechow/37215.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgatory (lecytyny SOJOWE, (...)
Preis: 7,16 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Milka_Milchschokolade_mit_Alpenmilch_in_der_Mitte_des_belufteten_Bubbly_alpejskiego_w_srodku_napowietrzona_Bubbly/53049.html






Einkaufswagen