Milka Weiße Bubbly belüftet Milchschokolade mit weißer Schokolade

Milka
53Milka Weiße Bubbly belüftet Milchschokolade mit weißer Schokolade
Milka Bubbly Milk &White to czekoladowa rozkosz, która rozpływa się w ustach. Stworzona z napowietrzanej czekolady mlecznej i białej, wykonanej z mleka alpejskiego. To wyjątkowe połączenie bąbelkowej mlecznej i białej czekolady. Przyjemność w każdym kęsie! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Milka Weiße Bubbly belüftet Milchschokolade mit weißer SchokoladeMilka Weiße Bubbly belüftet Milchschokolade mit weißer Schokolade
masa netto

masa netto

95 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-14

pojemność

cena za kilogram

68,11 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210369543

7622210369543

Preis: 6,47 zł

kaufen 15 szt. für 6.37 zł/szt
6.47 PLN 2027-07-14 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, tłuszcz MLECZNY, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, aromat
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2238 kJ
535 kcal
Tłuszcz30.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18.00 g
Węglowodany60.00 g
Cukry ogółem59.00 g
Błonnik1.20 g
Białko5.50 g
Równoważna zawartość soli0.27 g

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Milka Bubbly Milk &White to czekoladowa rozkosz, która rozpływa się w ustach. Stworzona z napowietrzanej czekolady mlecznej i białej, wykonanej z mleka alpejskiego. To wyjątkowe połączenie bąbelkowej mlecznej i białej czekolady. Przyjemność w każdym kęsie! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Marke:Milka
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czekolada mleczna z mleka alpejskiego z napowietrzoną białą czekoladą (46 %).
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Milka Milka Schokoladenjoghurt Milka Milka Schokoladenjoghurt
    Verfallsdatum 2027-06-10
    Alce Nero Milchschokolade mit Alce Nero Milchschokolade mit
    Nüssen bio 100 g
    224,00zł/kg

    Preis: 22,40 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-04-12
    Ritter Ritter Sport Ritter Ritter Sport
    Alpenmilchschokolade 100 g
    89,90zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-04-29
    Milka Milka Milchschokolade mit Milka Milka Milchschokolade mit
    Alpenmilch in der Mitte des belüfteten Bubbly 90 g
    75,33zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-07-02
    Wedel Wedel klassische Wedel Wedel klassische
    Milchschokolade 90 g
    75,11zł/kg

    Preis: 6,76 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2027-10-23
    Wedel Wedel Kräftige Wedel Wedel Kräftige
    Milchschokolade mit Haselnüssen 80 g
    97,38zł/kg

    Preis: 7,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-02-16
    Wedel Wedel Milchschokolade mit Wedel Wedel Milchschokolade mit
    Schokoladenfüllung 100 g
    78,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2027-05-07
    Milka Milka Czekolada mleczna Milka Milka Czekolada mleczna
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    Milka Schokoladen-Erdbeere Milka Schokoladen-Erdbeere
    - Joghurt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-08
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Rosinen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-19
    Milka Milchschokolade mit einer Milka Milchschokolade mit einer
    milchigen Füllung mit dem Geschmack der Himbeere 100 g
    64,70zł/kg

    Preis: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-01-19
    Milka Karamell- Milchschokolade Milka Karamell- Milchschokolade
    mit Karamell nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-27
    Milka für Sie oreo Milka für Sie oreo
    Oreo Cookie Stücke Milchschokolade mit Vanillecreme und zerdrückt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-09
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5