Hirseflocken 300 g BIO - BIO PLANET

Bio Planet

Skład:
płatki jaglane* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczne płatki jaglane uzyskuje się z gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml wody lub mleka, powoli wsypać ok. 60 g płatków, gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.  


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Hirseflocken 300 g BIO - BIO PLANETHirseflocken 300 g BIO - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

24,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660732

5907814660732

Preis: 7,36 zł

7.36 PLN 2027-03-02 NewCondition

Skład:
płatki jaglane* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczne płatki jaglane uzyskuje się z gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml wody lub mleka, powoli wsypać ok. 60 g płatków, gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.  


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Haferflocken 300 g
17,37zł/kg

Preis: 5,21 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-12-10
Bio Planet Dinkelflocken , das Bio Planet Dinkelflocken , das
Produkt der ökologischen Landwirtschaft 300 g
19,97zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-02-27
Bio Planet Bio Planet
300 g
41,33zł/kg

Preis: 12,40 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Berghaferflocken 300 g
18,57zł/kg

Preis: 5,57 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-06-11
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Instant-Haferflocken 300 g
18,37zł/kg

Preis: 5,51 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-07
Radix Radix-Bis Dinkelflocken Radix Radix-Bis Dinkelflocken
300 g
16,63zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-27
Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
BIO
Ekologiko Bio-Hirseflocken Ekologiko Bio-Hirseflocken
Bio-Hirseflocken 300 g
22,60zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-10
Sante Sante Gold Granola Brownie Sante Sante Gold Granola Brownie
und Kirschen 300 g
33,83zł/kg

Preis: 10,15 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-02-17
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5