Premium- Mini- Maiskolben

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 151 kJ /36 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 5,0 g |
| w tym cukry | 4,0 g |
| Białko | 1,6 g |
| Sól | 0,92 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Może zawierać |
pieczarki 60 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól, papryka, cebula, GORCZYCA, koper 0,11 %, pieprz, aromat, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, Zawartość siarczynów jest wyn(...)
Preis: 7,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Pilze_mit_Dill_mild_mariniert_Lagodne_z_koperkiem/32857.htmlPreis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bonduelle_Goldener_Mais/22525.htmlPreis: 4,49 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Dosenmais/26375.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Konserven_Mais_su_slodka/30686.htmlPreis: 4,83 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gold_Mais_Bonduelki_Bonduelki/31519.html2028-08-31
Preis: 4,24 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Dosen_Mais/31921.htmlmieszanka warzyw (kukurydza 67 %, czerwona fasola 11 %), woda, sól, antyoksydant: kwas askorbinowy, sekwestrant: E385
Preis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gold_Mais_aus_roten_Bohnen_z_czerwona_fasola/39110.htmlPreis: 5,19 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gold_Mais_Erbsen_z_groszkiem/39111.html2028-08-31
borówka (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E1422, koncentrat z czarnej marchwi, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz(...)
Preis: 11,88 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Blueberry_Bauer_gesamte_314ml/23782.html2028-02-28
żurawina (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E 1422, syrop glukozowo-fruktozowy, koncentrat z czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutlenia(...)
Preis: 12,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Cranberry/23783.htmlkapusta kiszona, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Preis: 7,28 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sauerkraut/29679.htmlPreis: 4,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/geriebenen_Ruben/30375.htmlPreis: 9,75 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Paprika_._Dosen/30615.htmlchrzan (50 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, olej rzepakowy, sól, błonnik bambusowy, mleko odtłuszczone w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwuj(...)
Preis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/geriebenem_Meerrettich/30711.htmlPreis: 5,29 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sauerampfer_gebeizt/33799.htmlpomidory suszone nasączone (pomidory suszone, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), olej rzepakowy, zioła prowansalskie
Preis: 11,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/getrocknete_Tomaten_in_l/34004.html






Einkaufswagen