Blueberry Bauer gesamte 314ml

Rolnik Borówka cała Rolnik z linii Premium stanowi obowiązkowy element świątecznych uczt i przepyszne urozmaicenie codziennych posiłków. Dodaje wykwintności i subtelnej słodyczy mięsom, pasztetom, serom i sosom. W każdym słoiku znajdują się najdorodniejsze, zbierane ręcznie borówki. Owoce te słyną ze swojego wybornego smaku i cennych wartości odżywczych. Obfitują w mikro- i makroelementy, witaminy, błonnik i przeciwutleniacze. Do tego apetycznie wyglądają, zachęcając do ucztowania. Produkt oparty jest na tradycyjnej recepturze.
Blueberry Bauer gesamte 314mlBlueberry Bauer gesamte 314ml
data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-28

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919005293

5900919005293

Preis: 11,88 zł

11.88 PLN 2028-02-28 NewCondition
borówka (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E1422, koncentrat z czarnej marchwi, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromat borówki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna508 kJ / 120 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany29 g
w tym cukry24 g
Białko0 g
Sól0,01 g

Borówka cała Rolnik z linii Premium stanowi obowiązkowy element świątecznych uczt i przepyszne urozmaicenie codziennych posiłków. Dodaje wykwintności i subtelnej słodyczy mięsom, pasztetom, serom i sosom. W każdym słoiku znajdują się najdorodniejsze, zbierane ręcznie borówki. Owoce te słyną ze swojego wybornego smaku i cennych wartości odżywczych. Obfitują w mikro- i makroelementy, witaminy, błonnik i przeciwutleniacze. Do tego apetycznie wyglądają, zachęcając do ucztowania. Produkt oparty jest na tradycyjnej recepturze.
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Borówka cała. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Devaldano Wald Cranberry Devaldano Wald Cranberry
Verfallsdatum 2029-01-30
Devaldano Waldheidelbeere Devaldano Waldheidelbeere
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Cranberry- , Fleisch -und Łowicz Cranberry- , Fleisch -und
Käse 230 g
49,57zł/kg

Preis: 11,40 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-28
Sante Cranberry Cranberries für Sante Cranberry Cranberries für
Fleisch und Käse 200 g
30,70zł/kg

Preis: 6,14 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-02-19
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-06-30
Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5