Mlekovita Cream Polish dicht 18%

Mlekovita
55
super 5Mlekovita Cream Polish dicht 18%
55
5Mlekovita Cream Polish dicht 18%
59Mlekovita Cream Polish dicht 18%
Mlekovita Cream Polish dicht 18%Mlekovita Cream Polish dicht 18%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

21,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512350035

5900512350035

Preis: 4,34 zł

4.34 PLN 2026-10-21 NewCondition
śmietana, skrobia modyfikowana, stabilizator: pektyny
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 777 kJ / 188 kcal
Tłuszcz 18 g
w tym kwasy nasycone 12 g
Węglowodany 4,2 g
w tym cukry4,2 g
Białko 2,3 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

doskonała do: zup, sosów, sałatek
Marke:Mlekovita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śmietana 18% tłuszczu. Termizowana.
Aufbewahrung:Po otwarciu należy spożyć w ciągu 48 godzin. Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Rücksendeadresse:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Asia , 2023-12-28 17:22:22super 5
  • 2023-05-24 17:30:425



Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
18% 200 ml
19,30zł/l

Preis: 3,86 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Creme 18% Mlekovita Mlekovita Creme 18%
laktosefrei 200 g
24,95zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-20
Kanka Kanka-Creme 18 % Kanka Kanka-Creme 18 %
200 g
16,80zł/kg

Preis: 3,36 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-22
Mlekovita Mlekovita Cream Polish Mlekovita Mlekovita Cream Polish
dicht 12% 200 g
18,90zł/kg

Preis: 3,78 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-27
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

Preis: 2,88 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Smietana Polen Mlekovita Mlekovita Smietana Polen
18% dick 400 g
17,48zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-17
Piątnica Freitagscreme 18% Piątnica Freitagscreme 18%
400 g
17,48zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenisierter Vanillekäse 150 g
24,00zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Erdbeergeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Vanillegeschmack 200 ml
11,65zł/l

Preis: 2,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Schokoladengeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Salat und Mlekovita Mlekovita Salat und
Sandwich Favita Käse Halbfett 16% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5