Mlekovita Polish Laktosefreier Hüttenkäse

Mlekovita
52Mlekovita Polish Laktosefreier Hüttenkäse
Mlekovita Polish Laktosefreier HüttenkäseMlekovita Polish Laktosefreier Hüttenkäse
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-09

pojemność

cena za kilogram

23,61 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512980966

5900512980966

Preis: 4,25 zł

4.25 PLN 2026-10-09 NewCondition

Ziarno twarogowe, śmietanka, sól.


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna406 kJ/97 kcal
Tłuszcz 5,0 g
w tym kwasy nasycone3,0 g
Węglowodany 2,0 g
w tym cukry 2,0 g
Białko11 g
Sól0,70 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).
Zawartość laktozy < 0,1 g/ 100 g.
Opakowanie 180 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Laktoza : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Mlekovita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Serek twarogowy ziarnisty ze śmietanką
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Wymieszać przed spożyciem.
Verpackungsart:Opakowanie plastikowe
Adresse des Herstellers:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Oddział w Lubawie
Rücksendeadresse:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
    Piatnica 200 g
    21,95zł/kg

    Preis: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-10-13
    Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
    Schnittlauch 150 g
    24,93zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-12
    PREIS REDUZIERT -10%
    Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
    150 g
    22,13zł/kg

    Preis: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-10-07
    Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
    Hüttenkäse körniger Hüttenkäse mit Sahne 200 g
    21,30zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-09
    Łaciaty Pinto "Land Cheese" Natur Łaciaty Pinto "Land Cheese" Natur
    200 g
    19,30zł/kg

    Preis: 3,86 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-14
    Piątnica Piątnica Hüttenkäse Piątnica Piątnica Hüttenkäse
    ohne Laktose 200 g
    24,95zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-10-13
    Kanka Kanka Zarter Hüttenkäse Kanka Kanka Zarter Hüttenkäse
    200 g
    18,25zł/kg

    Preis: 3,65 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-14
    Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
    aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-02-10
    Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
    aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
    homogenisierter Vanillekäse 150 g
    24,00zł/kg

    Preis: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-19
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Erdbeergeschmack 200 ml
    11,60zł/l

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-15
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Vanillegeschmack 200 ml
    11,65zł/l

    Preis: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2027-02-03
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Schokoladengeschmack 200 ml
    11,60zł/l

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Mlekovita Mlekovita Salat und Mlekovita Mlekovita Salat und
    Sandwich Favita Käse Halbfett 16% Fett 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-02
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5