Piątnica Hüttenkäse ohne Laktose

Piątnica
Piątnica Hüttenkäse ohne LaktosePiątnica Hüttenkäse ohne Laktose
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

24,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004308

5900531004308

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2026-10-13 NewCondition
twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 406 kJ/97 kcal
Tłuszcz 5,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,5 g
Węglowodany 2,0 g
w tym cukry 1,5 g
Białko 11 g
Sól 0,70 g

Mleko : Zawiera
wyprodukowano bez stosowania GMO
Marke:Piątnica
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Serek wiejski bez laktozy. Zawartość laktozy <0,01 g/100 g.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Nie zamrażać.
Zubereitung und Verwendung:Wymieszać przed spożyciem. Nie podgrzewać w opakowaniu.
Verpackungsart:Pot
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
Piatnica 200 g
21,95zł/kg

Preis: 4,39 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
Hüttenkäse körniger Hüttenkäse mit Sahne 200 g
21,30zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Łaciaty Pinto "Land Cheese" Natur Łaciaty Pinto "Land Cheese" Natur
200 g
19,30zł/kg

Preis: 3,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-14
Kanka Kanka Zarter Hüttenkäse Kanka Kanka Zarter Hüttenkäse
200 g
18,25zł/kg

Preis: 3,65 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-14
Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
Schnittlauch 150 g
24,93zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-12
PREIS REDUZIERT -10%
Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
150 g
22,13zł/kg

Preis: 3,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-10-07
Mlekovita Mlekovita Polish Mlekovita Mlekovita Polish
Laktosefreier Hüttenkäse 180 g
23,61zł/kg

Preis: 4,25 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
18% 200 ml
19,30zł/l

Preis: 3,86 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Piątnica Mascarpone Piątnica Mascarpone
250 g
42,80zł/kg

Preis: 10,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-26
Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
Hüttenkäse 4% Fett 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-10-18
Piątnica Quark -Käsekuchen Piątnica Quark -Käsekuchen
gemahlen, 1 kg 1 kg

Preis: 22,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-01
Piątnica "Dein Geschmack " Piątnica "Dein Geschmack "
natürliche Frischkäse 135 g
32,96zł/kg

Preis: 4,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5