Mlekovita Śmietanka Polska UHT 18% Fett

Mlekovita
55Mlekovita Śmietanka Polska UHT 18% Fett
Doskonała do: zup, sosów, sałatek
Mlekovita Śmietanka Polska UHT 18% FettMlekovita Śmietanka Polska UHT 18% Fett
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-06

pojemność

cena za litr

17,26 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990392

5900512990392

Preis: 8,63 zł

kaufen 6 szt. für 8.50 zł/szt
8.63 PLN 2027-03-06 NewCondition
śmietanka*, stabilizator: karagen, emulgator: E471, Zawartość tłuszczu 18 %, *Wyprodukowano bez stosowania GMO
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml:
Wartość energetyczna768 kJ / 186 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy nasycone12 g
Węglowodany3,6 g
w tym cukry3,6 g
Białko2,4 g
Sól0,08 g

Mleko : Zawiera
Doskonała do: zup, sosów, sałatek
Eigenschaften:wyprodukowano bez stosowania GMO, Produkt polski
Marke:Mlekovita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śmietanka UHT 18 % tłuszczu.
Weitere Informationen:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin. Nie zamrażać.
Zubereitung und Verwendung:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Rücksendeadresse:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
    12% Fett 500 ml
    15,98zł/l

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-21
    Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
    UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
    21,32zł/l

    Preis: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT Suppencreme Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
    18% Fett 500 ml
    17,98zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-12-20
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 30% Fett 500 ml
    21,62zł/l

    Preis: 10,81 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-04
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 12% Fett 500 ml
    16,50zł/l

    Preis: 8,25 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Mlekovita Mlekovita Dessert Mlekovita Mlekovita Dessert
    Śmietanka Polska UHT 36% Fett. 500 ml
    23,98zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-03
    Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
    aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-02-10
    Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
    aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
    homogenisierter Vanillekäse 150 g
    24,00zł/kg

    Preis: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-19
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Erdbeergeschmack 200 ml
    11,60zł/l

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-15
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Vanillegeschmack 200 ml
    11,65zł/l

    Preis: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2027-02-03
    Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
    Schokoladengeschmack 200 ml
    11,60zł/l

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Mlekovita Mlekovita Salat und Mlekovita Mlekovita Salat und
    Sandwich Favita Käse Halbfett 16% Fett 270 g
    26,63zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-02
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5