Monini Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.\n\nWystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-22

pojemność

cena za litr

99,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510006421

8005510006421

Preis: 24,85 zł

24.85 PLN 2027-06-22 NewCondition
oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 98,5%, naturalny aromat pomarańczy 1,5%
Wartości odżywcze (%)(w 100 ml produktu)
Wartość Energetyczna 3389 kJ / 824 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Skrobia0 g
Tłuszcz, w tym: 92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 69 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 9 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.
Wystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
Marke:Monini
Über die Marke:W gamie produktów Monini odnajdziesz najbardziej autentyczne i charakterystyczne smaki włoskiej kuchni.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine o smaku pomarańczy
Weitere Informationen:Poniżej 10°C może zmętnieć, lecz nie zmienia swojej wartości odżywczej. Po pewnym czasie, w temperaturze pokojowej powraca do swej klarowności.
Aufbewahrung:Aby zachować oryginalny smak i aromat zaleca się zakręcić butelkę po każdym użyciu. Przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:Monini S.P.A. S.S. Flaminia km 129
Spoleto (PG)
Włochy
Butelkowane w: Contrada Coppa
71010 Carpino (FG)
Rücksendeadresse:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Dołącz do Monini Polska na
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-25
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-12-18
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
weißem Trüffel mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
99,24zł/l

Preis: 24,81 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-24
Kujawski Olivenöl mit Knoblauch Kujawski Olivenöl mit Knoblauch
250 ml
38,80zł/l

Preis: 9,70 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-18
Kujawski Olivenöl mit Basilikum Kujawski Olivenöl mit Basilikum
250 ml
38,80zł/l

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-08-27
Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
ersten Kaltpressung 500 ml
62,52zł/l

Preis: 31,26 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-27
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
1 litr

Preis: 30,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-11-22
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
Traubenkernöl Monini 500 ml
36,38zł/l

Preis: 18,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-10-22
Monini Monini extra natives Monini Monini extra natives
Olivenöl Classico Spray 200 ml
89,00zł/l

Preis: 17,80 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-08-11
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

Preis: 22,81 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-04-22
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

Preis: 24,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5