Natürliche Akne-Shampoo-Reinigung für natürliches und stumpfes Haar

Barwa
51Natürliche Akne-Shampoo-Reinigung für natürliches und stumpfes Haar
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Natürliche Akne-Shampoo-Reinigung für natürliches und stumpfes HaarNatürliche Akne-Shampoo-Reinigung für natürliches und stumpfes Haar
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-05-30

pojemność

cena za litr

33,30 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305005634

5902305005634

Preis: 9,99 zł

9.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75, Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Acetum, Prunus Armeniaca Fruit Extat, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Biotin, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Pyridoxine HCl, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Eigenschaften:do włosów naturalnych i matowych, 0% barwników, naturalny wyciąg, kondycjonująca biotyna
Marke:Barwa
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Na zmoczone włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic
    dla 3w1 300 ml
    31,13zł/l

    Preis: 9,34 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2029-01-31
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    85,60zł/l

    Preis: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-06-30
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    57,47zł/l

    Preis: 17,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-30
    Vianek Vianek Prebiotyczna Vianek Vianek Prebiotyczna
    nawilżająca 300 ml
    85,60zł/l

    Preis: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-06-30
    Donegal Haarkamm 15,5 cm Donegal Haarkamm 15,5 cm
    verschiedene Farben 1 szt.

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal Kamm zum Kämmen der Haare Donegal Kamm zum Kämmen der Haare
    8,8 cm 1 szt.

    Preis: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Ton-Creme dauerhaft Färben Wella Ton-Creme dauerhaft Färben
    der Serum provitamina b5 9/ 0 leuchtet blond 1 szt.

    Preis: 17,60 zł

    PLN
    1
    2
    Bambino bambi Shampoo für Kinder Bambino bambi Shampoo für Kinder
    nach dem 11. Monat 150 ml
    45,53zł/l

    Preis: 6,83 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-03-30
    Barwa Die Farbe der Seife Barwa Die Farbe der Seife
    gemeinsam 200 g
    36,15zł/kg

    Preis: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa Die Farbe grau Seife Barwa Die Farbe grau Seife
    unscented hypoallergen 100 g
    44,30zł/kg

    Preis: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Hypoallergene, Barwa Hypoallergene,
    Kamillenextrakt traditionelle, polnische graue Seife mit 100 g
    44,50zł/kg

    Preis: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Herbal Color Barwa Herbal Color
    Kräutershampoonessel für fettiges Haar 250 ml
    29,76zł/l

    Preis: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Barwa Herbal Color Herbal Shampoo Barwa Herbal Color Herbal Shampoo
    Haar schwarze Rübe für geschwächtes und schuppiges 250 ml
    30,16zł/l

    Preis: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-04-30
    Barwa Herbal Color Kräutershampoo Barwa Herbal Color Kräutershampoo
    für Feldhaare 250 ml
    29,80zł/l

    Preis: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Kräuterfarbe: Shampoo Barwa Kräuterfarbe: Shampoo
    strapaziertes Haar Kräuterkalamus und Hopfen für sprödes und 250 ml
    29,84zł/l

    Preis: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5