Ziaja

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

twarz. ciało. włosy

energetyzujące orzeźwienie
uniwersalna pielęgnacja

Preparat o precyzyjnym działaniu pielęgnującym i nowoczesnej recepturze. Zapewnia skuteczną higienę twarzy, ciała oraz włosów. Rekomendowany dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn.

AKTYWNOŚĆ
• Ekstrakt z aloesu i alantoina o działaniu nawilżającym i kojącym.
• Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6.
• Undecylenamidopropyl Betaine - higiena i naturalna ochrona mikrobiomu skóry.
• Energetyzujący, szyprowy zapach.

Skutecznie myje i pielęgnuje włosy i skórę.
Zapewnia uczucie higienicznej świeżości.
Jest neutralny dla warstwy ochronnej naskórka.
Nie narusza naturalnego pH.

EFEKT
• Głęboko oczyszczona skóra głowy i ciała.
• Włosy świeże i miłe w dotyku.
• Estetyczny, zadbany wygląd.

pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-01-31

pojemność

cena za litr

31,13 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887031369

5901887031369

Preis: 9,34 zł

9.34 PLN 2029-01-31 NewCondition

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

twarz. ciało. włosy

energetyzujące orzeźwienie
uniwersalna pielęgnacja

Preparat o precyzyjnym działaniu pielęgnującym i nowoczesnej recepturze. Zapewnia skuteczną higienę twarzy, ciała oraz włosów. Rekomendowany dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn.

AKTYWNOŚĆ
• Ekstrakt z aloesu i alantoina o działaniu nawilżającym i kojącym.
• Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6.
• Undecylenamidopropyl Betaine - higiena i naturalna ochrona mikrobiomu skóry.
• Energetyzujący, szyprowy zapach.

Skutecznie myje i pielęgnuje włosy i skórę.
Zapewnia uczucie higienicznej świeżości.
Jest neutralny dla warstwy ochronnej naskórka.
Nie narusza naturalnego pH.

EFEKT
• Głęboko oczyszczona skóra głowy i ciała.
• Włosy świeże i miłe w dotyku.
• Estetyczny, zadbany wygląd.


Ziaja Ziaja Jeju biały żel Ziaja Ziaja Jeju biały żel
do ciała 300 ml
35,80zł/l

Preis: 10,74 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziaja żel myjący Ziaja Ziaja żel myjący
dla dzieci 300 ml
31,23zł/l

Preis: 9,37 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-07-31
Ziaja Ziaja Yego żel activ pod Ziaja Ziaja Yego żel activ pod
prysznic 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2029-02-28
Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo
400 ml
32,48zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Fa Men Red Cedarwood Duschgel Fa Fa Men Red Cedarwood Duschgel
von Red Cedar mit einer 2in1-Formel mit dem Duft von Holznoten 400 ml
32,48zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5