Nestle Princessa intensive Waffel mit Erdnusscreme

Princessa
55
Ok.Nestle Princessa intensive Waffel mit Erdnusscreme
52Nestle Princessa intensive Waffel mit Erdnusscreme
Wafel PRINCESSA Intense Peanut Butter 31g to delikatny i chrupiący wafelek przekładany puszystym kremem arachidowym, warstwą czekolady deserowej, posypany kawałkami orzechów arachidowych i płatkami pszennymi, a całość oblana mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Intense Peanut Butter to: • delikatny i chrupiący wafelek przekładany puszystym kremem arachidowym i warstwą czekolady deserowej • posypany kawałkami orzechów arachidowych i płatkami pszennymi • oblany czekoladą mleczną • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Nestle Princessa intensive Waffel mit ErdnusscremeNestle Princessa intensive Waffel mit Erdnusscreme
masa netto

masa netto

31 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

76,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036699235

7613036699235

Preis: 2,36 zł

2.36 PLN 2027-03-30 NewCondition
czekolada mleczna (32,8 %) [cukier, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, shea), emulgator (lecytyny)], mąka pszenna, czekolada deserowa (12,9 %) [cukier, miazga kakaowa¹, tłuszcz kakaowy¹, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu¹, oleje roślinne (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny, E476)], cukier, pasta z orzechów arachidowych² (9,8 %), kawałki orzechów arachidowych² (8,0 %), olej palmowy, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (weglany amonu, weglany sodu), sól, emulgatory (lecytyny, E476), przeciwutleniacze (lecytyny (z soją), E304, E307), cukier karmelizowany, skrobia pszenna, ¹Certyfikowane Rainforest Alliance, ²Spoza Polski
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna2191 kJ
Wartość energetyczna524 kcal
Tłuszcz18,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone13,1 g
Węglowodany55,6 g
w tym cukry42,2 g
Błonnik3,2 g
Białko8,9 g
Sól0,30 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Wafel PRINCESSA Intense Peanut Butter 31g to delikatny i chrupiący wafelek przekładany puszystym kremem arachidowym, warstwą czekolady deserowej, posypany kawałkami orzechów arachidowych i płatkami pszennymi, a całość oblana mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Intense Peanut Butter to: • delikatny i chrupiący wafelek przekładany puszystym kremem arachidowym i warstwą czekolady deserowej • posypany kawałkami orzechów arachidowych i płatkami pszennymi • oblany czekoladą mleczną • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Eigenschaften:jestem stąd
Marke:Princessa
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wafel z kremem arachidowym, warstwą czekolady deserowej (12,9 %), kawałkami orzechów arachidowych i płatkami pszennymi (2 %), oblany czekoladą mleczną (32,8 %).
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:42:36Ok.



Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
47,69zł/kg

Preis: 1,24 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2027-01-31
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
128
Verfallsdatum 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
-Wafern 180 g
23,39zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-30
Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
Verfallsdatum 2027-07-30
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Kakaocreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
58,25zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
60,75zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5