Nivea MEN Sensitive Beruhigender Aftershave-Balsam

Nivea Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Nivea MEN Sensitive Beruhigender Aftershave-Balsam Nivea MEN Sensitive Beruhigender Aftershave-Balsam
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

304,90 zł / l

kraj

Herkunftsland

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005808228706

4005808228706

Preis: 30,49 zł

30.49 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tapioca Starch, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Trimethylbenzenepropanol, Pogostemon Cablin Oil, Amyl Salicylate, Parfum
Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Eigenschaften:Bezalkoholowa* formuła Natychmiastowa ulga przed podrażnieniami 24h nawilżenia Poprawia komfort skóry twarzy
Sicherheitshinweis:Unikać kontaktu z oczami
Marke:NIVEA
Weitere Informationen:Product ID: 81306
Zubereitung und Verwendung:Nałóż obficie na skórę po goleniu, omijając okolice oczu.
Verpackungsart:Pudełko
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Reinigungs- Bosphaera Bosphaera Reinigungs-
und Peeling-Gesichtswaschpaste 100 g
387,00zł/kg

Preis: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Creme Aloe für Ziaja Ziaja Creme Aloe für
normale trockene Haut 100 ml
114,20zł/l

Preis: 11,42 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-10-30
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

Preis: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

Preis: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-06-02
Nivea Nivea Soft Intensiv Nivea Nivea Soft Intensiv
feuchtigkeitsspendende Creme 300 ml
73,00zł/l

Preis: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea Baby Nivea Nivea Baby
Feuchtigkeitsmilch, sanfte Pflege 500 ml
51,56zł/l

Preis: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sonnenlotion LSF 20 200 ml
261,30zł/l

Preis: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sonnenschutzlotion LSF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Preis: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotine Nivea Nivea SUN Carotine
Bräunungsöl Intense Bronze Spray LSF 6 200 ml
147,40zł/l

Preis: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

Preis: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

Preis: 12,17 zł

PLN
1
3
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5