Bosphaera Hydrolat ze skórki cytryny to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo stanowi doskonałą bazę do skomponowania własnych kosmetyków, pomocnych w codziennej pielęgnacji skóry. Sprzyja większości typom skóry, z naciskiem na tłustą i mieszaną (z uwagi na właściwości ściągające i regulujące produkcję sebum). Sprawdzi się także w przygotowaniu produktów do pielęgnacji cery z tendencjami do rumieńców. Skóra naczynkowa bardzo lubi się z hydrolatem ze skórki cytryny. Pachnie cytrusowo, sprowadzając wspomnienia ciepłych i słonecznych dni. Zawiera witaminę C, pektynę oraz rutynę, dzięki czemu wspiera walkę z wolnymi rodnikami oraz sprzyja pięknemu kolorytowi skóry.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

222,10 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175901620

5903175901620

Preis: 22,21 zł

22.21 PLN NewCondition
Citrus Limon Peel Water, Propanediol, Levulinic acid, Benzoic acid, Sorbic acid
Hydrolat ze skórki cytryny to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo stanowi doskonałą bazę do skomponowania własnych kosmetyków, pomocnych w codziennej pielęgnacji skóry. Sprzyja większości typom skóry, z naciskiem na tłustą i mieszaną (z uwagi na właściwości ściągające i regulujące produkcję sebum). Sprawdzi się także w przygotowaniu produktów do pielęgnacji cery z tendencjami do rumieńców. Skóra naczynkowa bardzo lubi się z hydrolatem ze skórki cytryny. Pachnie cytrusowo, sprowadzając wspomnienia ciepłych i słonecznych dni. Zawiera witaminę C, pektynę oraz rutynę, dzięki czemu wspiera walkę z wolnymi rodnikami oraz sprzyja pięknemu kolorytowi skóry.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Stosować jako tonik lub mgiełka. Tonizowanie i oczyszczanie – należy spryskać wacik i delikatnie oczyścić nim skórę twarzy i szyi. Odświeżenie – spryskać twarz, ciało i włosy. Przy aplikacji zamknąć oczy.
Astron Olej żywokostowy Astron Olej żywokostowy
z gojnikiem 100 ml
199,90zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-30
Ziaja Ziaja Glitter świetlisty Ziaja Ziaja Glitter świetlisty
balsam 100 ml
92,70zł/l

Preis: 9,27 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-07-30
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-06-02
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, saftige Himbeere mit Hibiskus 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Zucker-Körperpeeling mit Beeren und Feigen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
336,70zł/kg

Preis: 33,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
321,40zł/kg

Preis: 32,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Anti-Falten-Creme 50 g
845,80zł/kg

Preis: 42,29 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-20
Bosphaera Bosphaera Velvet Bosphaera Bosphaera Velvet
Augencreme 20 g
3 084,50zł/kg

Preis: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Körperbutter, schwarze Orchidee Feuchtigkeitsspendende und regenerierende 200 g
232,40zł/kg

Preis: 46,48 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, lila Pfingstrosen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-08
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5