Merchant Corn Oblaten mit Meersalz

Kupiec
Merchant Corn Oblaten mit MeersalzMerchant Corn Oblaten mit Meersalz
masa netto

masa netto

105 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

51,24 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747175672

5906747175672

Preis: 5,38 zł

5.38 PLN 2027-07-30 NewCondition
grys kukurydziany 69,5 %, kukurydza pełnoziarnista, olej słonecznikowy, sól morska 0,2 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1580 kJ / 374 kcal
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany72 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik8,4 g
Białko9,8 g
Sól0,4 g
*Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok. 20 porcji.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Sezam : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Marke:Kupiec
Über die Marke:Polska Marka Spróbuj innych smaków Kupiec Extra Slim Wafle kukurydziane z rozmarynem Kupiec Slim Wafle ryżowe naturalne
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wafle kukurydziane z solą morską.
Weitere Informationen:Znak przekreślonego kłosa - PL-018-014
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów
Rücksendeadresse:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów
Kupiec Merchant Corn Waffles Hirse Kupiec Merchant Corn Waffles Hirse
und Pfeffer 105 g
51,33zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-30
Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
130 g
36,15zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
62
Verfallsdatum 2027-09-15
Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
Meersalz 130 g
37,08zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-25
Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
Kürbiskernen 130 g
37,31zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-12
Kupiec Mehrkorn- Reiswaffeln 20 % Kupiec Mehrkorn- Reiswaffeln 20 %
frei 90 g
50,89zł/kg

Preis: 4,58 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Kupiec traditionellen Reiskuchen Kupiec traditionellen Reiskuchen
90 g
51,67zł/kg

Preis: 4,65 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-30
Sonko Sonko Reiskuchen mit Sonko Sonko Reiskuchen mit
Sonnenblumenkernen 130 g
38,38zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-05-31
Kupiec Sandzucker Kupiec Sandzucker
400 g
11,48zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-30
Kupiec Haferflocken Berg Kupiec Haferflocken Berg
400 g
12,48zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-09-30
Kupiec Händler Instant Kupiec Händler Instant
Haferflocken 400 g
12,48zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Kupiec weißer Reis Kupiec weißer Reis
1 kg

Preis: 8,28 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-31
Kupiec Parboiled-Reis 4 Beutel Kupiec Parboiled-Reis 4 Beutel
400 g
17,03zł/kg

Preis: 6,81 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-30
Kupiec Kaufmannsgrieß Kupiec Kaufmannsgrieß
400 g
12,78zł/kg

Preis: 5,11 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Kupiec KUPIEC gerösteter Kupiec KUPIEC gerösteter
Buchweizen 4x100g 400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-07-31
Kupiec Händler Weißer Reis 4x100 Kupiec Händler Weißer Reis 4x100
g 400 g
12,00zł/kg

Preis: 4,80 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5