Bio- Roggenmehl Type 960

Bio Planet
55
Jestem b.zadowolona ze wszystkich gatunkow mak przez zemnie zamowionych , na pewno dokonam nastepnych zakupow w waszym sklepie Bio- Roggenmehl Type 960
51Bio- Roggenmehl Type 960

Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960 powstała w wyniku przemiału oczyszczonego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 960 polecamy do wypieku ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciast, ciasteczek, spodów do pizzy, ciasta makaronowego oraz do przyrządzania zakwasu na żur.

Bio- Roggenmehl Type 960Bio- Roggenmehl Type 960
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-23

pojemność

cena za kilogram

9,51 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660220

5907814660220

Preis: 9,51 zł

kaufen 5 szt. für 9.37 zł/szt
9.51 PLN 2027-01-23 NewCondition

ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1431 kJ / 338 kcal
Tłuszcz - 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 70 g
w tym cukry - 2,4 g
Błonnik - 8,3 g
Białko - 8,2 g
Sól - 0,02 g


Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960 powstała w wyniku przemiału oczyszczonego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 960 polecamy do wypieku ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciast, ciasteczek, spodów do pizzy, ciasta makaronowego oraz do przyrządzania zakwasu na żur.


Marke:

Bio Planet


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2015-09-15 06:34:09Jestem b.zadowolona ze wszystkich gatunkow mak przez zemnie zamowionych , na pewno dokonam nastepnych zakupow w waszym sklepie



Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ
Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

Preis: 9,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-28
Melvit Roggenmehl zum Backen von Melvit Roggenmehl zum Backen von
selbstgebackenem Brot 1 kg

Preis: 5,17 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-12-25
Melvit Roggenmehl Mehl zum Backen Melvit Roggenmehl Mehl zum Backen
von selbstgebackenem Brot 1 kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-03-03
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Mehlkuchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
mit Danziger Spitze 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-02-28
Kupiec Kartoffelmehl Kupiec Kartoffelmehl
Verfallsdatum 2029-10-30
Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ
Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

Preis: 10,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-05-27
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5