Pilz Letscho würzig

Bonduelle
Pilz Letscho würzigPilz Letscho würzig
pojemność netto

pojemność netto

800 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-01

pojemność

cena za litr

19,64 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900281003408

5900281003408

Preis: 15,71 zł

15.71 PLN 2027-10-01 NewCondition
woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, papryka czerwona ostra i słodka mielona 0,06%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 218 kJ - 52 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 7,0 g
w tym cukry 5,9 g
Błonnik 1,8 g
Białko 1,9 g
Sól 1,50 g

do ryżu, do makaronu, do mięsa
Marke:Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Leczo pieczarkowe pikantne. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 800 ml
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około 4°C i spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Pilz Letscho mild Bonduelle Pilz Letscho mild
Verfallsdatum 2027-10-01
Bonduelle Pilz Letscho würzig Bonduelle Pilz Letscho würzig
Verfallsdatum 2027-11-01
Szubryt Szubryt Leczo Szubryt Szubryt Leczo
po węgiersku 480 g
31,98zł/kg

Preis: 15,35 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-08-17
Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
Verfallsdatum 2027-11-30
Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
Verfallsdatum 2028-01-31
Pamapol Kutteln zamojsku Pamapol Kutteln zamojsku
Verfallsdatum 2028-01-06
Pamapol Kohlrouladen in Pamapol Kohlrouladen in
Tomatensauce 500 g
17,56zł/kg

Preis: 8,78 zł

PLN
1
66
Verfallsdatum 2029-02-10
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
Verfallsdatum 2027-12-31
Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
425 ml
16,47zł/l

Preis: 7 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
Mais 425 ml
21,18zł/l

Preis: 9 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-11-30
Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
212 ml
21,37zł/l

Preis: 4,53 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-06-30
Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
170 ml
26,53zł/l

Preis: 4,51 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2029-08-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5