Brechbohnen

Bonduelle
55
Ok.Brechbohnen
35
OK, chociaż przydrogaBrechbohnen
48Brechbohnen
źródło kwasu foliowego Czy wiesz, że:. O jakość warzyw dbamy od zasiewu aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
BrechbohnenBrechbohnen
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-31

pojemność

cena za litr

16,47 zł / l

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680072694

3083680072694

Preis: 7,00 zł

kaufen 12 szt. für 6.89 zł/szt
7.00 PLN 2028-08-31 NewCondition
fasolka szparagowa zielona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna115 kJ - 27 kcal
Tłuszcz0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik1,6 g
Białko1,7 g
Sól0,34 g
Kwas foliowy (% RWS*)36,0 µg (18 %)
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Marke:Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fasolka szparagowa zielona cięta. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 425 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2025-03-26 16:52:19Ok.
  • 2020-11-14 02:52:49OK, chociaż przydroga



Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
Mais 425 ml
21,18zł/l

Preis: 9 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-11-30
Rolnik Tomaten in Scheiben Rolnik Tomaten in Scheiben
geschnitten in eigenen Saft 425 g
9,39zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum
2028-07-30
Bonduelle Gedämpfte Kichererbsen Bonduelle Gedämpfte Kichererbsen
425 ml
18,05zł/l

Preis: 7,67 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-11-30
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2030-04-30
Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2030-05-30
Bonduelle Bonduelle Gedämpfte Bonduelle Bonduelle Gedämpfte
rote Bohnen 160 g
30,56zł/kg

Preis: 4,89 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
Verfallsdatum 2027-12-31
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
212 ml
21,37zł/l

Preis: 4,53 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-06-30
Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
170 ml
26,53zł/l

Preis: 4,51 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2029-08-31
Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

Preis: 4,83 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-08-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5