Sprossen der Mungobohne

Bonduelle
51Sprossen der Mungobohne
Sprossen der MungobohneSprossen der Mungobohne
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

35,52 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680019750

3083680019750

Preis: 7,53 zł

7.53 PLN 2027-12-31 NewCondition
woda, kiełki fasoli Mung, cukier, sól, zalewa balsamiczna (biały ocet winny, moszcz z białych winogron), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, antyoksydant: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna70 kJ / 17 kcal
Tłuszcz0.1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0.1
Węglowodany2.4 g
w tym cukry2.0 g
Błonnik1,1 g
Białko1,0 g
Sól0.75 g

Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kiełki Fasoli Mung.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 212 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
    212 ml
    21,37zł/l

    Preis: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Bonduelle Erbsen ekstradrobny Bonduelle Erbsen ekstradrobny
    212 ml
    23,54zł/l

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Bonduelle Gold Mais aus roten Bonduelle Gold Mais aus roten
    Bohnen 212 ml
    23,54zł/l

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
    212 ml
    24,48zł/l

    Preis: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum
    2028-08-31
    Bonduelle junge Karotte Bonduelle junge Karotte
    212 ml
    23,54zł/l

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Rolnik Bauer verzinnt Mais Rolnik Bauer verzinnt Mais
    212 ml
    16,18zł/l

    Preis: 3,43 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum
    2029-09-05
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
    425 ml
    16,47zł/l

    Preis: 7 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
    340 ml
    15,41zł/l

    Preis: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
    Mais 425 ml
    21,18zł/l

    Preis: 9 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-11-30
    Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
    170 ml
    26,53zł/l

    Preis: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    Verfallsdatum 2029-08-31
    Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
    170 g
    28,41zł/kg

    Preis: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2028-08-31
    Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
    340 g
    25,59zł/kg

    Preis: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle Pilz Letscho würzig Bonduelle Pilz Letscho würzig
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5