Planet BIO BIO Kastanienmehl

Bio Planet

Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami, nadaje potrawom wyjątkowy smak.

Planet BIO BIO KastanienmehlPlanet BIO BIO Kastanienmehl
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

56,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814666390

5907814666390

Preis: 14,16 zł

14.16 PLN 2027-01-31 NewCondition

ekologiczna mąka kasztanowa 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1540 kJ/365 kcal
Tłuszcz 3,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 72 g
w tym cukry 22 g
Błonnik 11 g
Białko 5,8 g
Sól 0,03 g


Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami, nadaje potrawom wyjątkowy smak.


Marke:

Bio Planet


Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
Glutenfreies BIO Kastanienmehl 400 g
48,63zł/kg

Preis: 19,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Mehlkuchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
mit Danziger Spitze 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-02-28
Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
500 g
9,98zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2031-07-05
Kupiec Kartoffelmehl Kupiec Kartoffelmehl
Verfallsdatum 2029-10-30
Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ
Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

Preis: 10,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-05-27
Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ
Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

Preis: 9,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5