Planet Bio Flachs Mehl BIO

Bio Planet

Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 

Planet Bio Flachs Mehl BIOPlanet Bio Flachs Mehl BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866458

5902175866458

Preis: 6,28 zł

6.28 PLN 2027-02-17 NewCondition

ekologiczna mąka z lnu odtłuszczonego 100 %. 


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1258 kJ/302 kcal
Tłuszcz - 7,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,0 g
Węglowodany - 3,7 g
w tym cukry - 3,7 g
Błonnik - 34 g
Białko - 37 g
Sól - 0,1 g


Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 


Bio Planet Maismehl Produkt der Bio Planet Maismehl Produkt der
ökologischen Landwirtschaft 400 g
13,93zł/kg

Preis: 5,57 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-01-15
Bio Planet Bio- Amaranth- Mehl Bio Planet Bio- Amaranth- Mehl
400 g
30,80zł/kg

Preis: 12,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-04-30
Radix Radix-Bis Haferflocken Radix Radix-Bis Haferflocken
400 g
13,53zł/kg

Preis: 5,41 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-22
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-31
Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
Glutenfreies BIO Kastanienmehl 400 g
48,63zł/kg

Preis: 19,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planet Bio Planet Mandeln Bio Planet Bio Planet Mandeln
gemahlen (Mandelmehl) BIO 400 g
99,70zł/kg

Preis: 39,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-31
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Mehlkuchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5