Radix-Bis Müsli knackig aus Him- und Brombeeren

Radix
45
dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniemRadix-Bis Müsli knackig aus Him- und Brombeeren
42Radix-Bis Müsli knackig aus Him- und Brombeeren
Radix-Bis Müsli knackig aus Him- und BrombeerenRadix-Bis Müsli knackig aus Him- und Brombeeren
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-12

pojemność

cena za kilogram

24,89 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001958

5907569001958

Preis: 8,71 zł

8.71 PLN 2027-02-12 NewCondition

Runchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, ziarna słonecznika 4,3%, siemię lniane 2,2%, kaszka kukurydziana, miód, aromat; płatki kukurydziane (kaszka kukurydziana 87%, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól), maliny i jeżyny liofilizowane 1%.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-06-30 12:53:39dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniem



Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Sante traditionelle Müsli Sante Sante traditionelle Müsli
mit Früchten 350 g
21,14zł/kg

Preis: 7,40 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-08
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Sante Granola Obst Sante Sante Granola Obst
Verfallsdatum
2027-03-19
Sante Sante klassischer Crunchy Sante Sante klassischer Crunchy
Verfallsdatum
2027-04-22
Sante Santa Schokoladen-Granola Sante Santa Schokoladen-Granola
Verfallsdatum
2027-02-25
Radix Radix-Bis Müsli mit Radix Radix-Bis Müsli mit
Verfallsdatum 2027-01-29
Radix Radix-bis exotisches Müsli Radix Radix-bis exotisches Müsli
glutenfrei 400 g
25,85zł/kg

Preis: 10,34 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-16
PREIS REDUZIERT -10%
Radix Radix-Bis Früchte Müsli Radix Radix-Bis Früchte Müsli
glutenfrei 400 g
23,28zł/kg

Preis: 9,31 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-12-31
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Preis: 12,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-01
Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
150 g
46,60zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
Rohrzucker 500 g
14,48zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-26
Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
Grütze 450 g
9,47zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-01-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5