Sante klassischer Crunchy

Sante
Sante klassischer CrunchySante klassischer Crunchy
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-22

pojemność

cena za kilogram

21,14 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002228

5900617002228

Preis: 7,40 zł

7.40 PLN 2027-04-22 NewCondition
produkty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 56,1 %, mąka 10,9 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,8 %), cukier trzcinowy, tłuszcz palmowy nieutwardzony, syrop glukozowy, melasa trzcinowa, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1875 kJ
Wartość energetyczna446 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,7 g
Węglowodany70 g
w tym cukry21 g
Błonnik6,2 g
Białko9,1 g
Sól0,41 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Sante
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Radix Radix-Bis Müsli knackig aus Radix Radix-Bis Müsli knackig aus
Him- und Brombeeren 350 g
24,89zł/kg

Preis: 8,71 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-12
Sante Sante traditionelle Müsli Sante Sante traditionelle Müsli
mit Früchten 350 g
21,14zł/kg

Preis: 7,40 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-08
Sante Sante Granola Obst Sante Sante Granola Obst
Verfallsdatum
2027-03-19
Sante Santa Schokoladen-Granola Sante Santa Schokoladen-Granola
Verfallsdatum
2027-02-25
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Sante Cocoa Haferflocken Cookies Sante Cocoa Haferflocken Cookies
Verfallsdatum 2027-02-06
Sante natürlichen Haferkekse Sante natürlichen Haferkekse
138 g
39,71zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum
2027-01-27
Sante Haferflocken Cookies mit Sante Haferflocken Cookies mit
Preiselbeeren 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5