Runoland Boletus mariniert BIO

Runoland

Składniki:

Ekologiczny borowik szlachetny 60%, woda, ekologiczny ocet, ekologiczny cukier trzcinowy 5%, ekologiczna cebula, ekologiczna marchew, ekologiczne przyprawy (w tym gorczyca), sól.

Runoland Boletus mariniert BIORunoland Boletus mariniert BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

106,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641001317

5901641001317

Preis: 31,99 zł

31.99 PLN 2028-01-30 NewCondition

Składniki:

Ekologiczny borowik szlachetny 60%, woda, ekologiczny ocet, ekologiczny cukier trzcinowy 5%, ekologiczna cebula, ekologiczna marchew, ekologiczne przyprawy (w tym gorczyca), sól.


Marke:Runoland
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

Preis: 23,60 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-01-30
Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Zitrone 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-01-21
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Rolnik Rote-Bete- Chips Rolnik Rote-Bete- Chips
300 g
15,67zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-28
Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Blauschimmelkäse 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-01-09
Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
Sardellen gefüllt 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2029-02-19
Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
Jalapeno- Paprika gefüllt 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-12-03
Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
Marynowane 300 g
66,03zł/kg

Preis: 19,81 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-10-10
Runoland gebeizt cabage bio Runoland gebeizt cabage bio
680 g
14,38zł/kg

Preis: 9,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-01
Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

Preis: 11,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-30
Runoland Runoland
Verfallsdatum
2027-10-30
Runoland Runoland BIO getrockneter Runoland Runoland BIO getrockneter
Steinpilz 20 g
499,50zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland BIO Gurken in Runoland Runoland BIO Gurken in
Dosen 670 g
20,13zł/kg

Preis: 13,49 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5