Runoland
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

56,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641002918

5901641002918

Preis: 11,32 zł

11.32 PLN 2027-10-30 NewCondition
Runoland Runoland
Verfallsdatum
2027-10-30
Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
Johannisbeermarmelade 200 g
31,40zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-30
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
Verfallsdatum
2027-07-30
Łowicz Łowicz Dżem czarna Łowicz Łowicz Dżem czarna
i czerwona 200 g
47,70zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Runoland gebeizt cabage bio Runoland gebeizt cabage bio
680 g
14,38zł/kg

Preis: 9,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-01
Runoland Runoland BIO getrockneter Runoland Runoland BIO getrockneter
Steinpilz 20 g
499,50zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland Boletus Runoland Runoland Boletus
mariniert BIO 300 g
106,63zł/kg

Preis: 31,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-30
Runoland Runoland BIO Gurken in Runoland Runoland BIO Gurken in
Dosen 670 g
20,13zł/kg

Preis: 13,49 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
mariniert BIO 300 g
58,40zł/kg

Preis: 17,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5