Sante Green Tree Baton Hafer Müsli mit Schokolade

Sante
Sante Green Tree Baton Hafer Müsli mit SchokoladeSante Green Tree Baton Hafer Müsli mit Schokolade
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-28

pojemność

cena za kilogram

64,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617033840

5900617033840

Preis: 2,56 zł

kaufen 24 szt. für 2.52 zł/szt
2.56 PLN 2026-11-28 NewCondition
pełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat naturalny), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, miód, melasa trzcinowa, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglany sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna1972 kJ / 470 kcal
Tłuszcz19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,3 g
Węglowodany64 g
w tym cukry26 g
Błonnik5,3 g
Białko8,1 g
Sól0,40 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Zawiera
Sante
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55a, Warszawa, Polska
Rücksendeadresse:Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55a, Warszawa, Polska
Bakalland bah ! Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Müsliriegel Sante Sante Crunchy Müsliriegel
bestreut Müsli mit getrockneten Pflaumen mit Vanillesauce 40 g
49,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-04-03
Bakalland Bakalland Bah! Bakalland Bakalland Bah!
Cerealienriegel 5 Lebensmittel 40 g
55,00zł/kg

Preis: 2,20 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Eine Sante Sante Crunchy Eine
Bananenschokolade gefüllt mit Schokolade 40 g
56,25zł/kg

Preis: 2,25 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-01-20
Kopernik Copernicus Klassische Kopernik Copernicus Klassische
Theaterwaffel 40 g
61,00zł/kg

Preis: 2,44 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Kakaocreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
58,25zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
60,75zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-14
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5