bah !

Bakalland
55
Smacznybah !
53bah !
Bakalland BA! Baton zbożowy banan 40 g stanowi doskonałą przekąskę i dużo zdrowszą alternatywę dla tych niezdrowych i dosmaczanych. Jeśli jesteś fanem bananów polecamy również chipsy bananowe Bakalland, które doskonale sprawdzą się jako zdrowa, chrupiąca przekąska w ciągu dnia. Dodatkowo, aby sprawić, że baton zbożowy z bananem Bakalland BA! jest jeszcze bardziej pożywny pozbawiliśmy recepturę niechcianych składników: bez syropu glukozowego, bez tłuszczów utwardzonych. Połącznie chrupiącego polskiego zboża ze słodkim smakiem bananów jest zbiorem niezwykle bogatej listy witamin, jakie posiada banan – m.in. witamina C, tiamina, niacyna, B6, A, E, K – z bogactwem błonnika zawartego w zbożach.
bah !bah !
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

54,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749610995

5900749610995

Preis: 2,18 zł

2.18 PLN 2027-05-30 NewCondition
składniki zbożowe 26 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, chipsy bananowe kawałki 22 % (banany 55 %, olej kokosowy, cukier, aromat), polewa kakaowo-mleczna 16 % [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6 %, mleko w proszku odtłuszczone 1 %, miazga kakaowa, emulgatory: lecytyny; aromaty], maltodekstryna, miód piekarniczy, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: lecytyny, sól, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1809 kJ/ 430 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone11 g
Węglowodany71 g
w tym cukry13 g
Błonnik4,0 g
Białko4,6 g
Sól0,10 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Bakalland BA! Baton zbożowy banan 40 g stanowi doskonałą przekąskę i dużo zdrowszą alternatywę dla tych niezdrowych i dosmaczanych. Jeśli jesteś fanem bananów polecamy również chipsy bananowe Bakalland, które doskonale sprawdzą się jako zdrowa, chrupiąca przekąska w ciągu dnia. Dodatkowo, aby sprawić, że baton zbożowy z bananem Bakalland BA! jest jeszcze bardziej pożywny pozbawiliśmy recepturę niechcianych składników: bez syropu glukozowego, bez tłuszczów utwardzonych. Połącznie chrupiącego polskiego zboża ze słodkim smakiem bananów jest zbiorem niezwykle bogatej listy witamin, jakie posiada banan – m.in. witamina C, tiamina, niacyna, B6, A, E, K – z bogactwem błonnika zawartego w zbożach.
Eigenschaften:najwyższej jakości bakalie, płatki owsiane pełnoziarniste, naturalne źródło błonnika pokarmowego, bez syropu glukozowego i tłuszczów utwardzonych, Dobra i polska firma
Sicherheitshinweis:Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Marke:Bakalland
Über die Marke:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Baton zbożowy z rozdrobnionymi chipsami bananowymi i polewą kakaowo-mleczną.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed/ Nr partii: z boku opakowania Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:31:39Smaczny



Sante Sante Crunchy Müsliriegel Sante Sante Crunchy Müsliriegel
bestreut Müsli mit getrockneten Pflaumen mit Vanillesauce 40 g
49,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Hafer Sante Sante Green Tree Baton Hafer
Müsli mit Schokolade 40 g
64,00zł/kg

Preis: 2,56 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum
2026-11-28
Bakalland Bakalland Bah! Bakalland Bakalland Bah!
Cerealienriegel 5 Lebensmittel 40 g
55,00zł/kg

Preis: 2,20 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Eine Sante Sante Crunchy Eine
Bananenschokolade gefüllt mit Schokolade 40 g
56,25zł/kg

Preis: 2,25 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-01-20
Kopernik Copernicus Klassische Kopernik Copernicus Klassische
Theaterwaffel 40 g
61,00zł/kg

Preis: 2,44 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Kakaocreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
58,25zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
60,75zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-14
Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
Verfallsdatum 2027-01-30
Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
Verfallsdatum
2027-08-30
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Bakalland Bakalland Cashewnüssen Bakalland Bakalland Cashewnüssen
75 g
112,67zł/kg

Preis: 8,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-09-30
Bakalland buttrig Popcorn in der Bakalland buttrig Popcorn in der
Mikrowelle 90 g
33,22zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum
2027-10-30
Bakalland Mandelblättchen Bakalland Mandelblättchen
Verfallsdatum 2027-02-28
Bakalland Popcorn und Käse Bakalland Popcorn und Käse
90 g
36,67zł/kg

Preis: 3,30 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5