Serabio Tylżycki-Käse in einem Stück Bio

Serabio
55
Najlepszy ser Tylżycki jaki jadłem w życiu.Serabio Tylżycki-Käse in einem Stück Bio
43Serabio Tylżycki-Käse in einem Stück Bio
Serabio Tylżycki-Käse in einem Stück BioSerabio Tylżycki-Käse in einem Stück Bio
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-25

pojemność

cena za kilogram

79,00 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906874401149

5906874401149

Preis: 15,80 zł

15.80 PLN 2026-11-25 NewCondition

Pasteryzowane ekologiczne mleko krowie, sól: stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakteri kwasu mlekowego z mleka; podpuszczka mikrobiologiczna.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Smakosz Serów , 2021-01-17 23:21:30Najlepszy ser Tylżycki jaki jadłem w życiu.



Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
Cheddar. Irischer Reifkäse 200 g
69,00zł/kg

Preis: 13,80 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-06-05
Kerry Gold Kerrygold Vintage Kerry Gold Kerrygold Vintage
Cheddar Käse. Irischer Reifekäse 200 g
71,40zł/kg

Preis: 14,28 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-03-06
Serabio Serabio Cheddar-Käse im Serabio Serabio Cheddar-Käse im
Bio-Stück 200 g
79,00zł/kg

Preis: 15,80 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-25
Mlekovita Mlekovita Käse Mlekovita Mlekovita Käse
Księżan Diamenty Konesera (4) Alt 200 g
58,15zł/kg

Preis: 11,63 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-04
Bio Sant'anna Bio Sant'anna Ser Bio Sant'anna Bio Sant'anna Ser
parmezan BIO 200 g
170,95zł/kg

Preis: 34,19 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-27
Mlekovita Mlekovita Ser mozzarella Mlekovita Mlekovita Ser mozzarella
i cheddar 200 g
43,75zł/kg

Preis: 8,75 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-11-12
Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben
150 g
39,07zł/kg

Preis: 5,86 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-11-15
Mlekovita Mlekovita Sokół Käse Mlekovita Mlekovita Sokół Käse
- ein Stück 250 g
41,52zł/kg

Preis: 10,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-20
Serabio Serabio ökologischer Serabio Serabio ökologischer
Käse Tylżycki BIO 125 g
86,80zł/kg

Preis: 10,85 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-09
Serabio Serabio Gouda BIO Serabio Serabio Gouda BIO
Bio-Käse 125 g
86,80zł/kg

Preis: 10,85 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-09
Serabio Serabio-Käse mit Serabio Serabio-Käse mit
Bockshornklee 0.240 g
15,93zł/kg

Preis: 16,61 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-21
Serabio Serabio Ser Cheddar Serabio Serabio Ser Cheddar
BIO
Serabio Ser Cheddar z jalapeno Serabio Ser Cheddar z jalapeno
z jalapeno 0.270 g
16,61zł/kg

Preis: 18,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-09
Serabio Serabio Ser Kozia Delicja Serabio Serabio Ser Kozia Delicja
w kawałku 0.210 g
26,93zł/kg

Preis: 25,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-03
Serabio Serabio Ser Kozia Delicja Serabio Serabio Ser Kozia Delicja
w kawałku 0.170 g
28,14zł/kg

Preis: 21,05 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5