Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Snacks zum Braten

48Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Snacks zum Braten
Snack – Przysmak Świętokrzyski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek WSP „Społem”. Produkt ten znany jest i ceniony nie tylko w Polsce ale i na świecie. Ta pyszna przekąska do samodzielnego przygotowania doskonale sprawdza się na przyjęciach rodzinnych oraz podczas spotkań w gronie przyjaciół. Produkt powstaje na bazie wyselekcjonowanych gatunków mąki, bez dodatku przypraw i aromatów, dzięki czemu każdy może przyrządzić go według własnego pomysłu. Snack – Przysmak Świętokrzyski w trakcie smażenia zwiększa swoją objętość nawet do 5 razy, dlatego z jednej paczki można uzyskać objętościowo aż do 10 l gotowego wyrobu. Jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną formę pod specjalne zamówienia.
Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Snacks zum BratenSpołem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Snacks zum Braten
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-29

pojemność

cena za kilogram

14,15 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900242000866

5900242000866

Preis: 5,66 zł

5.66 PLN 2027-07-29 NewCondition
mąka pszenna, woda, sól, substancja spulchniająca: węglany sodu
Wartości odżywcze (%)w 100 g pelletu (przed smażeniem)
Energia1470 / 347 kJ / kcal
Tłuszcz:1,2 g
- w tym kwasy nasycone:0,3 g
Węglowodany:72,0 g
- w tym cukry:2,9 g
Białko:10,0 g
Sól:2,4 g

Pszenica : Zawiera
Snack – Przysmak Świętokrzyski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek WSP „Społem”. Produkt ten znany jest i ceniony nie tylko w Polsce ale i na świecie. Ta pyszna przekąska do samodzielnego przygotowania doskonale sprawdza się na przyjęciach rodzinnych oraz podczas spotkań w gronie przyjaciół. Produkt powstaje na bazie wyselekcjonowanych gatunków mąki, bez dodatku przypraw i aromatów, dzięki czemu każdy może przyrządzić go według własnego pomysłu. Snack – Przysmak Świętokrzyski w trakcie smażenia zwiększa swoją objętość nawet do 5 razy, dlatego z jednej paczki można uzyskać objętościowo aż do 10 l gotowego wyrobu. Jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną formę pod specjalne zamówienia.
Eigenschaften:Doskonały przysmak na przyjęcia i imprezy, Przekąska inna niż wszystkie, Z wyselekcjonowanych gatunków mąki pszennej, Szybki i łatwy sposób przygotowania, Wysoka wydajność i korzystna cena, Uprawniony do oznaczania znakiem jakości Q
Marke:Społem Kielce
Über die Marke:Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” to polska firma o 100-letnim doświadczeniu. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu najlepszych specjalistów, udało nam się zbudować mocną markę, która cieszy się zaufaniem konsumentów oraz partnerów biznesowych w kraju i za granicą.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Snack - pellet pszenny ekstrudowany do smażenia.
Weitere Informationen:Certyfikat PCBC Q
Aufbewahrung:Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w pomieszczeniach suchych i przewiewnych.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
    Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
    Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-05-14
    Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
    Kartoffeln aus dem Garten 130 g
    60,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
    Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
    60,38zł/kg

    Preis: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-02-23
    Bio Planet Bananenchips ungesüßt Bio Planet Bananenchips ungesüßt
    150 g BIO - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gesüßte Bananenchips 150 g
    53,27zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Amaizin Amaizin, Maischips mit Amaizin Amaizin, Maischips mit
    Tomatengeschmack glutenfrei BIO 100 g
    75,10zł/kg

    Preis: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Bio Planet Planet Organic Bio Planet Planet Organic
    geröstet BIO Kokoschips 150 g
    68,27zł/kg

    Preis: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-12-19
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5