Sobik Butter extra Schleifstein

Sobik
55
Polecam Sobik Butter extra Schleifstein
52Sobik Butter extra Schleifstein
Sobik Butter extra SchleifsteinSobik Butter extra Schleifstein
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

44,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809372329

5907809372329

Preis: 13,45 zł

13.45 PLN 2026-10-23 NewCondition
Zawartość tłuszczu 83% (tylko mleczny)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna3082 kJ/750 kcal
tłuszcz 83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 56,8 g
węglowodany 0,4 g
w tym cukry 0,4 g
białko 0,7 g
sól 0,02 g

Mleko : Zawiera
zawartość tłuszczu 83%, wyróżnione nagrodą Konsumenta - Najlepsze w Polsce, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2008, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2009, wyróżnione Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta Top Marka 2011, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości 2012, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości - Lider 5-lecia 2011-2016
Marke:Sobik
Über die Marke:Sobik Gwarancja jakości
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Masło ekstra osełka górska
Aufbewahrung:Przechowywać poniżej 10°C. Chronić przed światłem. Rozmrożone.
Verpackungsart:Owijka
Adresse des Herstellers:„SOBIK" Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp. k. ul. Stalmacha 43 43-430 Skoczów
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • jolanta , 2021-03-31 17:42:10Polecam



Sobik Sobik Osełeczka Górska Sobik Sobik Osełeczka Górska
Minibutter 100 g
50,00zł/kg

Preis: 5 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-23
Jagr Extra- Butter aus Warlubie Jagr Extra- Butter aus Warlubie
200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-08
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
200 g
37,15zł/kg

Preis: 7,43 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-24
Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
Kerrygold-Butter 200 g
56,10zł/kg

Preis: 11,22 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2026-12-22
Mlekovita Mlekovita Geklärte Mlekovita Mlekovita Geklärte
Butter, 99,8% Milchfett 250 g
60,88zł/kg

Preis: 15,22 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-21
Piątnica Piątnica Landbutter 83% Piątnica Piątnica Landbutter 83%
200 g
37,45zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2026-12-13
Mlekovita Mlekovita Geklärte Mlekovita Mlekovita Geklärte
Butter 99,9% Fett Milch 200 g
59,95zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-21
Sobik Sobik geklärte Butter Sobik Sobik geklärte Butter
200 g
49,95zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-06-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5