Extra- Butter aus Warlubie

Jagr
45
masło dobre ale słabo się rozsmarowujeExtra- Butter aus Warlubie
411Extra- Butter aus Warlubie
Extra- Butter aus WarlubieExtra- Butter aus Warlubie
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

34,95 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951000025

5904951000025

Preis: 6,99 zł

6.99 PLN 2026-11-08 NewCondition
Zawartość tłuszczu 82%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna kJ/kcal3058 / 744
Tłuszcz [g]82,0
w tym kwasy tłuszczowe nasycone [g]55,0
Węglowodany [g]0,7
w tym cukry [g]0,7
Białko [g]0,7
Sól [g]0,20

Jagr
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze poniżej 10 °C. Chronić przed światłem.
Verpackungsart:Owijka
Adresse des Herstellers:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-160 Warlubie
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2021-02-06 08:06:02masło dobre ale słabo się rozsmarowuje



Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
200 g
37,15zł/kg

Preis: 7,43 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-24
Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
Kerrygold-Butter 200 g
56,10zł/kg

Preis: 11,22 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2026-12-22
Piątnica Piątnica Landbutter 83% Piątnica Piątnica Landbutter 83%
200 g
37,45zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2026-12-13
Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
gesalzene Kerrygoldbutter 200 g
56,10zł/kg

Preis: 11,22 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche
Butter 83% 200 g
37,45zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-31
Dziugas Dziugas Süßrahmbutter Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
82% Fett 200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-13
Jagr Natürliche Kefirmilch Jagr Natürliche Kefirmilch
375 g
7,97zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-10-22
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5