Waschflüssigkeit Sportkleidung

Sodasan

Specjalny płyn do prania tkanin funkcjonalnych i odzieży sportowej wykonanych z tkanin naturalnych i mieszanych we wszystkich temperatu-rach. Szczególnie dobrze nadaje się do prania tkanin mikro fibrowych, ubrań wykonanych z membran (np. Gore-Tex, Sympatex). Higienicznie oczyszcza głęboko włókna ubrań, neutralizując nieprzyjemne zapachy, bez negatywnego wpływu na właściwości tkanin tj. odporność na wiatr, wodę i właściwości oddychające. Odpowiedni do zastosowań automatycznych jak i ręcznego prania. Pozbawiony całkowicie  rozjaśniaczy optycznych i środków zmiękczających tkanin.

Dozowanie: 1 nakrętka (ok. 35ml.) na wkład 4-5 kg prania. W przypadku silnego zabrudzenia, dawkę można zwiększyć do 2 nakrętek (ok. 70ml.). Ekologiczne produkty do prania i czyszczenia certyfikowane przez Ecocert Greenlife według standartów Ecocert dostępne są http://detergents.ecocert.com/en. Produkt certyfikowany przez: Ecocert, Vegan Society oraz Ecogarantie - Certisys.

Waschflüssigkeit SportkleidungWaschflüssigkeit Sportkleidung
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

49,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886015509

4019886015509

Preis: 36,90 zł

36.90 PLN NewCondition

>30% woda, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne (Tenzydy cukrowe), anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymany z oleju kokosowego), <5% alkohol, ekstrakt drożdżowy, naturalne olejki eteryczne w skład których wchodzą: Citral, Limonen; Citral. 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.


Marke:Sodasan
Sodasan Sodasan Ökologische Sodasan Sodasan Ökologische
empfindliche Textilien Flüssigkeit für Waschen von Wolle und 750 ml
35,40zł/l

Preis: 26,55 zł

PLN
1
1
Almawin Almawin Wäscheparfüm Almawin Almawin Wäscheparfüm
Eisenkraut Öko-Konzentrat 750 ml
36,75zł/l

Preis: 27,56 zł

PLN
1
1
Calgon Calgon Wasserenthärter Calgon Calgon Wasserenthärter
Pulver 2in1 500 g
28,48zł/kg

Preis: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan Sodasan
UniversalwaschflüssigkeitFarbe Reinigungsmittel 1.5 litra
25,48zł/l

Preis: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Waschflüssigkeit Sodasan Waschflüssigkeit
farbempfindlichen 1.5 litra
25,71zł/l

Preis: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Seife Fleck Sodasan Bio- Seife Fleck
Wirek Wenig Whirlpool Lanolin Wirek Wenig Whirlpool Lanolin
Waschflüssigkeit Black fabric 30 % frei 1 l

Preis: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek Wenig Whirlpool Lanolin Wirek Wenig Whirlpool Lanolin
Waschflüssigkeit empfindliche Stoffe 30 % frei 1 l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
8
Sodasan umweltfreundliche Sodasan umweltfreundliche
Reinigungsmittelauf der Basis der Bio- Essig 1 litr

Preis: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Lotion für die Sodasan Bio- Lotion für die
Reinigung 500 ml
33,18zł/l

Preis: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan Reinigungsflüssigkeit Sodasan Reinigungsflüssigkeit
Duschkabinen und Badezimmer -Spray 500 ml
41,24zł/l

Preis: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan Ökologische Seife von Sodasan Ökologische Seife von
und Ingwer BIO Sodasan Cosmetics mit dem Duft von Zitronengras 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Mandeln und Avocado 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-01
Sodasan Allzweckreiniger Sodasan Allzweckreiniger
empfindliche 1 litr

Preis: 22,12 zł

PLN
1
1
Sodasan Öko- Spülmittel mit Sodasan Öko- Spülmittel mit
Zitronenduft bio 1 litr

Preis: 22,70 zł

PLN
1
2
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5