Wawel ✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

41,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102005512

5900102005512

Preis: 41,90 zł

41.90 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, czekolada 20% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny), woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja żelująca: agar; soki owocowe 1,2% z zagęszczonych soków owocowych (ananas, cytryna, pomarańcza, malina); naturalne aromaty. Czekolada: masa kakaowa minimum 43%.
✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
Wawel Wawel Krakowska Mischung Wawel Wawel Krakowska Mischung
Ananas 1 kg

Preis: 42,27 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-25
Wawel Wawel Krakowska Mix Himbeere Wawel Wawel Krakowska Mix Himbeere
Verfallsdatum
2027-02-25
Jutrzenka Mella Gelee in Jutrzenka Mella Gelee in
Schokolade schwarze Johannisbeere 190 g
72,53zł/kg

Preis: 13,78 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-30
Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
Himbeere 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-12-18
Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
Verfallsdatum 2027-01-07
Wedel Champagne zierlichen Wedel Champagne zierlichen
Aprikose 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-12-31
Jutrzenka Mella Gelee in chocolate Jutrzenka Mella Gelee in chocolate
orange 190 g
72,53zł/kg

Preis: 13,78 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
in Schokolade 1 kg

Preis: 44,89 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-02-25
Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel, Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel,
Rum in Schokolade 1 kg

Preis: 43,47 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Wawel Wawel Michałki aus Wawel Wawel Wawel Michałki aus Wawel
Kokos 1 kg

Preis: 43,47 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-28
Wawel White Castle Quiz Wawel White Castle Quiz
Verfallsdatum 2027-02-28
Wawel Danusia Wawel klassischen Wawel Danusia Wawel klassischen
gefüllt Schokolade Dessert 38 g
97,89zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-05-30
Wawel Wawel frisch & fruchtig Wawel Wawel frisch & fruchtig
-Gelee-Füllung 160 g
57,88zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
Verfallsdatum 2027-06-30
Wawel Wawel Fudge Salzkaramell Wawel Wawel Fudge Salzkaramell
1 kg

Preis: 39,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5