Wawel frisch & fruchtig -Gelee-Füllung

Wawel
53Wawel frisch & fruchtig -Gelee-Füllung
Odpowiedni dla wegan.
Wawel frisch & fruchtig -Gelee-FüllungWawel frisch & fruchtig -Gelee-Füllung
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

57,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102017867

5900102017867

Preis: 9,26 zł

9.26 PLN 2027-03-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, woda, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalne aromaty, soki owocowe 1,2 % z zagęszczonych soków owocowych (ananas, cytryna, pomarańcza, malina), ekstrakty roślinne (kurkuma, spirulina, papryka), koncentrat czarnej marchwi
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna:1349 kJ/317 kcal
tłuszcz:0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0 g
węglowodany:79 g
w tym cukry:63 g
białko:0 g
sól:0,19 g

Mleko : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Odpowiedni dla wegan.
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Galaretki z nadzieniem (12 %).
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Jutrzenka Mella Gelee in Jutrzenka Mella Gelee in
    Schokolade schwarze Johannisbeere 190 g
    72,53zł/kg

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
    Himbeere 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-18
    Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Wedel Champagne zierlichen Wedel Champagne zierlichen
    Aprikose 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Jutrzenka Mella Gelee in chocolate Jutrzenka Mella Gelee in chocolate
    orange 190 g
    72,53zł/kg

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Jutrzenka Mella Gelee in Jutrzenka Mella Gelee in
    Schokolade Kirsche 190 g
    72,53zł/kg

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Jutrzenka Mella Gelee in Jutrzenka Mella Gelee in
    Schokolade Zitrone 190 g
    74,37zł/kg

    Preis: 14,13 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
    in Schokolade 1 kg

    Preis: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-25
    Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel, Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel,
    Rum in Schokolade 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki aus Wawel Wawel Wawel Michałki aus Wawel
    Kokos 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel White Castle Quiz Wawel White Castle Quiz
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel klassischen Wawel Danusia Wawel klassischen
    gefüllt Schokolade Dessert 38 g
    97,89zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Wawel Wawel Fudge Salzkaramell Wawel Wawel Fudge Salzkaramell
    1 kg

    Preis: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Wawel Wawel Royal Vanillemilch Wawel Wawel Royal Vanillemilch
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5