Winiary Kartoffelpüree Gericht mit Speckstücken und Croutons

Winiary
53Winiary Kartoffelpüree Gericht mit Speckstücken und Croutons
Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
Winiary Kartoffelpüree Gericht mit Speckstücken und CroutonsWiniary Kartoffelpüree Gericht mit Speckstücken und Croutons
masa netto

masa netto

53 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

109,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036106429

7613036106429

Preis: 5,80 zł

5.80 PLN 2027-02-28 NewCondition
suszone warzywa 61,6 % (ziemniak 58,0 %, smażona cebula, cebula), maltodekstryna, tłuszcz palmowy, grzanki 7,5 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), suszony boczek wędzony 3,8 %, sól, wędzony tłuszcz wieprzowy, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), laktoza, cukier, białka mleka, liść pietruszki, olej słonecznikowy, przyprawy, aromat, aromaty dymu wędzarniczego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna431 kJ
Wartość energetyczna103 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany14,5 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik1,0 g
Białko2,1 g
Sól0,89 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
Eigenschaften:danie w 5 minut, po prostu dobre!
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!
Verpackungsart:Doniczka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt
    Rote-Bete- Suppe 53 g
    84,91zł/kg

    Preis: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
    gemahlener roter Borschtsch 14 g
    130,71zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
    108,24zł/kg

    Preis: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
    pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
    90,48zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
    100,00zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
    pulverförmigen goldenen mild 70 g
    34,71zł/kg

    Preis: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
    mit Kräutern 61 g
    49,02zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5