Winiary Kartoffelpüree Gericht mit gebratenen Zwiebeln und Croutons

Winiary
55
OkWiniary Kartoffelpüree Gericht mit gebratenen Zwiebeln und Croutons
52Winiary Kartoffelpüree Gericht mit gebratenen Zwiebeln und Croutons
WINIARY Puree z cebulką i chrupiącymi grzankami to doskonały wybór, gdy liczy się czas i smak. Delikatne puree ziemniaczane z dodatkiem złocistej cebulki i chrupiących grzanek tworzy idealne danie na szybki obiad lub kolację. Proste przygotowanie w kilka minut sprawia, że możesz cieszyć się pysznym posiłkiem bez wysiłku. WINIARY gwarantuje jakość i smak, który pokochasz! • Szybkie przygotowanie – gotowe w kilka minut • Wyjątkowy smak dzięki złocistej cebulce • Idealne na obiad, kolację lub dodatek do mięsa • Sprawdzona jakość od marki WINIARY
Winiary Kartoffelpüree Gericht mit gebratenen Zwiebeln und CroutonsWiniary Kartoffelpüree Gericht mit gebratenen Zwiebeln und Croutons
masa netto

masa netto

59 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

98,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036106467

7613036106467

Preis: 5,80 zł

5.80 PLN 2027-04-30 NewCondition
suszone warzywa (ziemniak 49,4 %, smażona cebula 5,7 %, cebula 2,2 %, czosnek), grzanki 16,9 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), laktoza, białka mleka, olej słonecznikowy, zioła, przyprawy, aromat, aromaty dymu wędzarniczego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna506 kJ
Wartość energetyczna121 kcal
Tłuszcz5,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,1 g
Węglowodany15,4 g
w tym cukry1,4 g
Błonnik1,2 g
Białko2,2 g
Sól0,86 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Puree z cebulką i chrupiącymi grzankami to doskonały wybór, gdy liczy się czas i smak. Delikatne puree ziemniaczane z dodatkiem złocistej cebulki i chrupiących grzanek tworzy idealne danie na szybki obiad lub kolację. Proste przygotowanie w kilka minut sprawia, że możesz cieszyć się pysznym posiłkiem bez wysiłku. WINIARY gwarantuje jakość i smak, który pokochasz! • Szybkie przygotowanie – gotowe w kilka minut • Wyjątkowy smak dzięki złocistej cebulce • Idealne na obiad, kolację lub dodatek do mięsa • Sprawdzona jakość od marki WINIARY
Eigenschaften:danie w 5 minut, po prostu dobre!
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!
Verpackungsart:Doniczka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:16:50Ok



Winiary Weinkellerei Unsere Winiary Weinkellerei Unsere
Spezialität: Polnische Krupnik-Suppe 59 g
56,78zł/kg

Preis: 3,35 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-04-30
Amino Amino Instant Gulaschsuppe Amino Amino Instant Gulaschsuppe
mit Schweinefleisch und Paprika 59 g
44,07zł/kg

Preis: 2,60 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Amino Amino Instant Suppe Brühe Amino Amino Instant Suppe Brühe
mit Italienisch und Petersilie 59 g
43,90zł/kg

Preis: 2,59 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-08-30
Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
gemahlener roter Borschtsch 14 g
130,71zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
108,24zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
90,48zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
55
Verfallsdatum 2027-02-28
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
100,00zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-30
Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
Gemüse 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
Tomaten 33 g
111,21zł/kg

Preis: 3,67 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
210 g
16,38zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
Pudding mit Zucker 60 g
38,67zł/kg

Preis: 2,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
71 g
39,30zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
Verfallsdatum 2027-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5