Weinige Pilzsuppe

Winiary
52Weinige Pilzsuppe
Zupa grzybowa gości na polskich stołach zarówno jako danie na codzienny, rodzinny obiad, jak i od święta, na wigilię. Zupa grzybowa WINIARY zachwyca tradycyjnym smakiem i aromatem suszonych grzybów – maślaków, podgrzybków i borowików. Idealnie doprawiona, z dodatkiem cebuli i czosnku, zachęca nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Grzybowa WINIARY to rozwiązanie na szybką i smaczną zupę, która nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy zaledwie kilka minut i jest gotowa! WINIARY Zupa grzybowa to: • Pyszna zupa na co dzień i od święta. • Pomysł na szybką, gorącą zupę gotową w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt z naturalnymi składnikami. WINIARY Zupa grzybowa w opakowaniu 48 g to aż trzy porcje pysznej, aromatycznej zupy!
Weinige PilzsuppeWeinige Pilzsuppe
masa netto

masa netto

48 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

71,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613033000546

7613033000546

Preis: 3,45 zł

3.45 PLN 2027-01-30 NewCondition
mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, śmietanka w proszku* (z mleka), sól, aromaty (z pszenicą), suszone grzyby 3,8 % (maślak*, podgrzybek*, borowik*), tłuszcz drobiowy*, suszone warzywa 2,4 % (cebula*, czosnek*), przyprawy*, skrobia kukurydziana*, zagęszczony sok z pieczarki* 1,0 %, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna100 kJ
Wartość energetyczna24 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry0,3 g
Błonnik0,1 g
Białko0,7 g
Sól0,65 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Zupa grzybowa gości na polskich stołach zarówno jako danie na codzienny, rodzinny obiad, jak i od święta, na wigilię. Zupa grzybowa WINIARY zachwyca tradycyjnym smakiem i aromatem suszonych grzybów – maślaków, podgrzybków i borowików. Idealnie doprawiona, z dodatkiem cebuli i czosnku, zachęca nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Grzybowa WINIARY to rozwiązanie na szybką i smaczną zupę, która nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy zaledwie kilka minut i jest gotowa! WINIARY Zupa grzybowa to: • Pyszna zupa na co dzień i od święta. • Pomysł na szybką, gorącą zupę gotową w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt z naturalnymi składnikami. WINIARY Zupa grzybowa w opakowaniu 48 g to aż trzy porcje pysznej, aromatycznej zupy!
Eigenschaften:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Zupa grzybowa.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 5 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
    48 g
    41,46zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
    gemahlener roter Borschtsch 14 g
    130,71zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
    108,24zł/kg

    Preis: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
    pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
    90,48zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
    100,00zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
    pulverförmigen goldenen mild 70 g
    34,71zł/kg

    Preis: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
    mit Kräutern 61 g
    49,02zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5