Yunnan- schwarzer Tee Blatt

Posti
55
Ok i niedrogaYunnan- schwarzer Tee Blatt
55
legendarna herbata najwyższej jakości z porządnej firmy z najlepszymi tradycjami i wieloletnimi doświadczeniami w produkcji i dystrybucji herbat.Yunnan- schwarzer Tee Blatt
44Yunnan- schwarzer Tee Blatt
Chińska prowincja Yunnan uznawana jest za ojczyznę herbaty. Pierwsze plantacje herbaciane powstały tam już ponad 1 700 lat temu. Podzwrotnikowy klimat i wysokogórskie tereny, na których jest uprawiana herbata sprawiają, że ma ona niepowtarzalny smak. Wyróżnia się żywym kolorem, bogatym lekko dymnym aromatem i odświeżającym smakiem, które doskonale podkreślą smak dań mięsnych. Czy wiesz, że... temat herbaty od wieków pojawia się w filozofii, literaturze i sztuce Chin. Już w VIII wieku mędrzec Lu-Yu poświęcił jej trzytomowe dzieło Cha Ching opisujące sposoby uprawy, zbioru i parzenia herbaty.
Yunnan- schwarzer Tee BlattYunnan- schwarzer Tee Blatt
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

85,38 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888011363

5900888011363

Preis: 6,83 zł

kaufen 10 szt. für 6.31 zł/szt
6.83 PLN 2029-07-30 NewCondition
mieszanka herbat czarnych
Chińska prowincja Yunnan uznawana jest za ojczyznę herbaty. Pierwsze plantacje herbaciane powstały tam już ponad 1 700 lat temu. Podzwrotnikowy klimat i wysokogórskie tereny, na których jest uprawiana herbata sprawiają, że ma ona niepowtarzalny smak. Wyróżnia się żywym kolorem, bogatym lekko dymnym aromatem i odświeżającym smakiem, które doskonale podkreślą smak dań mięsnych. Czy wiesz, że... temat herbaty od wieków pojawia się w filozofii, literaturze i sztuce Chin. Już w VIII wieku mędrzec Lu-Yu poświęcił jej trzytomowe dzieło Cha Ching opisujące sposoby uprawy, zbioru i parzenia herbaty.
Eigenschaften:zachowuje świeżość na długo!, mądra natura inspiruje - 100% naturalne składniki, specjalnie wyselekcjonowane
Marke:Posti
Über die Marke:Posti Ponad 60 lat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbata czarna liściasta.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym pojemniku.
Zubereitung und Verwendung:Oderwij membranę i poczuj bogaty aromat herbaty. Sposób parzenia: Do czajniczka wsyp jedną łyżeczkę herbaty na osobę i zalej świeżo zagotowaną wodą. Zaparzaj przez 4-6 min.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Asia , 2021-02-04 09:26:47Ok i niedroga
  • smakosz herbaty , 2018-01-26 14:31:41legendarna herbata najwyższej jakości z porządnej firmy z najlepszymi tradycjami i wieloletnimi doświadczeniami w produkcji i dystrybucji herbat.



Posti Madras schwarzen Tee Laub Posti Madras schwarzen Tee Laub
gebrochen 80 g
85,38zł/kg

Preis: 6,83 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2029-05-30
Loyd Tea Loyd Tea
80 g
112,38zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-08-31
Posti Posti Family Expressbeutel Posti Posti Family Expressbeutel
für schwarzen Tee 80 torebek

Preis: 4,84 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Dilmah Dilmah Ceylon Gold Dilmah Dilmah Ceylon Gold
Schwarztee 100 szt.

Preis: 32,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-30
Posti Posti
20 torebek

Preis: 3,79 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-10-10
Dilmah Pure Ceylon Tea 100 Beutel Dilmah Pure Ceylon Tea 100 Beutel
schwarz 200 g
119,95zł/kg

Preis: 23,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-09-30
Dilmah Angielski Frühstück Tee Dilmah Angielski Frühstück Tee
lose schwarzer Tee " Englisches Frühstück" Blatt , 125 g
151,92zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-01-31
Minutka schwarzer Tee ekpresowa Minutka schwarzer Tee ekpresowa
40 szt.

Preis: 3,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-30
Posti Grüner Tee 20 Beutel Posti Grüner Tee 20 Beutel
20 szt.

Preis: 5,72 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Posti Yunan grüner Tee mit Posti Posti Yunan grüner Tee mit
Zitrone 20 szt.

Preis: 5,80 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2027-11-30
Posti grünem Tee Posti grünem Tee
100 g
68,30zł/kg

Preis: 6,83 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-03-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze
30 g
108,33zł/kg

Preis: 3,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Posti Kräuter-Tee 20 Beutel
Kamillentee 20 szt.

Preis: 3,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Earl Grey schwarzer Tee Posti Earl Grey schwarzer Tee
aromatisiert Blatt gebrochen 80 g
81,88zł/kg

Preis: 6,55 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-28
Posti Zitronenmelisse Tee- Express Posti Zitronenmelisse Tee- Express
20 szt.

Preis: 3,11 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5