Fleischbällchen in Tomatensauce

Pamapol
55
Ok.Fleischbällchen in Tomatensauce
49Fleischbällchen in Tomatensauce
Fleischbällchen in TomatensauceFleischbällchen in Tomatensauce
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-01-10

pojemność

cena za kilogram

16,68 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002043

5907501002043

Preis: 8,34 zł

kaufen 8 szt. für 8.21 zł/szt
8.34 PLN 2029-01-10 NewCondition
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 16,5 %, mięso wieprzowe 3,5 %, warzywa w zmiennych proporcjach 4,7 % (marchew, pietruszka, seler korzeń), koncentrat pomidorowy 4,5 %, cebula smażona 3,2 % (cebula, smalec wieprzowy), mąka pszenna, teksturowane białko sojowe, bułka tarta (mąka pszenna, mąka żytnia, woda, cukier, drożdże piekarskie, sól, smalec wieprzowy), skrobia modyfikowana, sól, cukier, koper 0,36 %, przyprawy (w tym gorczyca), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, białko sojowe, warzywa suszone (marchew, pastemak, cebula, pietruszka, lubczyk, por), glukoza, ekstrakt drożdżowy, aromat, zioła, olej roślinny rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna376 kJ / 90 kcal
Tłuszcz4,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany7,1 g
w tym cukry2,8 g
Błonnik0,6 g
Białko5,6 g
Sól1,2 g

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
bez dodatku substancji konserwujących
Marke:Pamapol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Klopsiki z mięsa oddzielonego mechanicznie z kurczaka i mięsa wieprzowego w sosie pomidorowym z warzywami. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Słoik
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Marek , 2025-08-29 14:46:31Ok.



Rolnik Bauernfleischbällchen in Rolnik Bauernfleischbällchen in
Tomatensauce 500 g
13,98zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-05-28
Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
Verfallsdatum 2027-11-30
Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
Verfallsdatum 2028-01-31
Pamapol Kutteln zamojsku Pamapol Kutteln zamojsku
Verfallsdatum 2028-01-06
Pamapol Kohlrouladen in Pamapol Kohlrouladen in
Tomatensauce 500 g
17,56zł/kg

Preis: 8,78 zł

PLN
1
66
Verfallsdatum 2029-02-10
Pamapol Bohnen und Würstchen mit Pamapol Bohnen und Würstchen mit
Speck 500 g
16,66zł/kg

Preis: 8,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-01-22
Bonduelle Pilz Letscho mild Bonduelle Pilz Letscho mild
Verfallsdatum 2027-10-01
Pamapol Pamapol Hausgemachte Pamapol Pamapol Hausgemachte
Geflügelpastete 100% KOSTENLOS! 390 g
12,05zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2027-03-18
Pamapol hausgemachten Eintopf Pamapol hausgemachten Eintopf
500 g
17,58zł/kg

Preis: 8,79 zł

PLN
1
67
Verfallsdatum 2028-06-30
Pamapol Hausgemachte Pastete Pamapol Hausgemachte Pastete
Verfallsdatum 2027-03-03
Pamapol Eintopf mit Pamapol Eintopf mit
Schweinefleisch 500 g
22,42zł/kg

Preis: 11,21 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-07-20
Pamapol Kutteln in Brühe Pamapol Kutteln in Brühe
Verfallsdatum 2029-01-13
Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit
geräuchertem Speck 470 g
15,51zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2027-11-17
Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit Pamapol Pamapol Gurkensuppe mit
Dill 470 g
15,53zł/kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2027-10-27
Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit Pamapol Pamapol Żurek Suppe mit
geräuchertem Speck 470 g
15,53zł/kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
82
Verfallsdatum 2027-12-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5