Hering in Joghurt-Sauce

Lisner
15
2 kawalki sledzia 90% sosuHering in Joghurt-Sauce
33Hering in Joghurt-Sauce
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Hering in Joghurt-SauceHering in Joghurt-Sauce
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-05

pojemność

cena za kilogram

38,20 zł / kg

ocena

ranking

3.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344018271

5900344018271

Preis: 11,46 zł

11.46 PLN 2026-11-05 NewCondition
Lisner Hering in Joghurt-Sauce Lisner Hering in Joghurt-Sauce
300 g
40,10zł/kg

Preis: 12,03 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-24
32 % filety ze śledzia atlantyckiego, olej rzepakowy, 16 % jogurt (mleko, skrobia), woda, 6 % cebula marynowana, 4,8 % ogórek konserwowy, 3,4 % jabłko gotowane, cukier, śmietana, ocet spirytusowy, sól, skrobia, natka pietruszki, żółtko jaja, regulatory kwasowości (kwas octowy, octany sodu), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Energia:975 kJ / 235 kcal
Tłuszcz:19,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:3,0 g
Węglowodany:8,4 g
w tym cukry:3,7 g
Białko:6,2 g
Sól:1,6 g
Witamina D:9,0 µg (180 % RWS*)
Kwasy tłuszczowe Omega-3:1,72 g/100 g
Kwasy tłuszczowe EPA i DHA:0,51 g/100 g
Możliwe naturalne odchylenia
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Eigenschaften:bez glutenu, witamina D wspiera odporność, źródło kwasów omega 3
Marke:Lisner
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Marynowane, krojone filety śledziowe bez skóry w sosie jogurtowym.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Verpackungsart:Owiązane
Adresse des Herstellers:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Rücksendeadresse:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2019-10-10 23:09:592 kawalki sledzia 90% sosu



Lisner Hering in Sahnesauce Lisner Hering in Sahnesauce
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Heringsfilets in Senfsauce Lisner Heringsfilets in Senfsauce
300 g
38,07zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-25
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
280 g
40,79zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
170 g
46,12zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-20
Lisner Lisner Hering auf einmal in Lisner Lisner Hering auf einmal in
Dillsauce 100 g
45,10zł/kg

Preis: 4,51 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-11-06
Łosoś Ustka Lachs-Ustka-Fisch Łosoś Ustka Lachs-Ustka-Fisch
auf Griechisch 250 g
42,28zł/kg

Preis: 10,57 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-12-31
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

Preis: 15,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-19
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
Verfallsdatum 2026-10-24
Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
aromatischen würzigen Marinade 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-27
Lisner Lisner
Verfallsdatum 2026-10-31
Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
54,75zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-09
Lisner Pastella Paste Sandwich mit Lisner Pastella Paste Sandwich mit
Lachs mit Schnittlauch 80 g
53,25zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-11-03
Lisner Rural Heringsfilets in Öl Lisner Rural Heringsfilets in Öl
mit Zwiebeln 600 g
36,65zł/kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-22
Lisner Lisner Bismarck Lisner Lisner Bismarck
Essig-Gewürz-Sauce Heringsscheiben in aromatischer 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5