Melvit Haferflocken

Melvit
55
Ok.Melvit Haferflocken
51Melvit Haferflocken
Melvit HaferflockenMelvit Haferflocken
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-05

pojemność

cena za kilogram

8,37 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827013054

5906827013054

Preis: 8,37 zł

kaufen 10 szt. für 8.24 zł/szt
8.37 PLN 2027-03-05 NewCondition
mąka owsiana
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1479 kJ / 351 kcal
Tłuszcz7,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany56 g
- w tym cukry1,1 g
Błonnik 9,7 g
Białko 11 g
Sól 0,02 g

Owies : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Melvit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mąka owsiana
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Przygotujesz w Thermomixie Bułki śniadaniowe Składniki: 150 g mąki razowej żytniej Melvit, 220 g mąki pszennej Melvit, 80 g płatków jaglanych Melvit, 80 g mąki owsianej Melvit, 1 szklanka mleka, 0,5 szklanki wody, 1 łyżka soli, 1/2 kostki drożdży, 4 łyżki oliwy, 40 g siemienia lnianego Sposób przygotowania: W naczyniu miksującym umieszczamy ciepłą wodę, drożdże, sól i mieszamy - czas 20 s., poz. 4. Dodajemy pozostałe składniki i wyrabiamy ciasto - czas 4 min, poz. interwał. Formujemy bułki, wykładamy na blachę i pozostawiamy do wyrośnięcia. Następnie smarujemy wodą lub roztrzepanym jajkiem, posypujemy makiem i pieczemy około 20 minut w piekarniku w temp. 200°C.
Verpackungsart:Torebka papierowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo - Borki Poland
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2024-11-28 15:37:50Ok.



Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Mehlkuchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
mit Danziger Spitze 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-02-28
Kupiec Kartoffelmehl Kupiec Kartoffelmehl
Verfallsdatum 2029-10-30
Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ
Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

Preis: 10,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-05-27
Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ
Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

Preis: 9,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-28
Melvit Reismehl Melvit Reismehl
1 kg
11,00zł/kg

Preis: 11 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-15
Bio Planet Bio Planet Dinkelmehl Bio Planet Bio Planet Dinkelmehl
Typ 700 BIO 1 kg

Preis: 14,41 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-18
Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
500 g
9,98zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2031-07-05
Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-07
Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
400 g
8,38zł/kg

Preis: 3,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-03
Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-27
Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
weiß 400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-07-11
Melvit geröstete Melvit geröstete
Buchweizengrütze 4x100g 400 g
13,33zł/kg

Preis: 5,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-17
Melvit Roggenmehl zum Backen von Melvit Roggenmehl zum Backen von
selbstgebackenem Brot 1 kg

Preis: 5,17 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-12-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5