Bahlsen Kekse Kakao Krakuski

Bahlsen
44Bahlsen Kekse Kakao Krakuski
Bahlsen Kekse Kakao KrakuskiBahlsen Kekse Kakao Krakuski
masa netto

masa netto

163 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-23

pojemność

cena za kilogram

29,94 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204495

5901414204495

Preis: 4,88 zł

kaufen 24 szt. für 4.81 zł/szt
4.88 PLN 2027-03-23 NewCondition
mąka pszenna, cukier, olej palmowy, skrobia (pszenica), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (3,5%), czekolada w proszku (2,8%) [cukier, kakao], syrop glukozowo-fruktozowy, serwatka w proszku (z mleka), substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, sól, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1946 kJ/464 kcal
Tłuszcz 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,4 g
Węglowodany 66 g
w tym cukry 26 g
Białko 6,9 g
Sól 0,60 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 5 porcji.

Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
Marke:Krakuski
Über die Marke:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatniki Kakaowe
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Rücksendeadresse:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
    Zucker 168 g
    33,21zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-23
    Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
    FIT&FREE Vanille 120 g
    40,42zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-18
    Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
    Himbeere 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-18
    Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Bahlsen traf die Markise Bahlsen traf die Markise
    Schokolade 220 g
    25,82zł/kg

    Preis: 5,68 zł

    PLN
    1
    27
    Verfallsdatum 2027-03-16
    Bahlsen traf die Markise Erdnuss Bahlsen traf die Markise Erdnuss
    Verfallsdatum 2027-07-01
    Bahlsen drücken Sie die Markise Bahlsen drücken Sie die Markise
    mit dem Geschmack von Kokos 220 g
    27,23zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-06-19
    Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit
    Butter in Milchschokolade 171 g
    49,53zł/kg

    Preis: 8,47 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-01-25
    Bahlsen Krakuski Florianki Kekse Bahlsen Krakuski Florianki Kekse
    Vollkornmehl in Vollmilchschokolade mit Zusatz von 171 g
    43,92zł/kg

    Preis: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-04-06
    Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse
    Verfallsdatum 2027-04-17
    Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit
    Zucker 200 g
    26,50zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Bahlsen Krakuski Kornkekse mit Bahlsen Krakuski Kornkekse mit
    Haferflocken 201 g
    25,52zł/kg

    Preis: 5,13 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5