gebratenen Karotten und Erbsen

Provitus
55
Polecamgebratenen Karotten und Erbsen
57gebratenen Karotten und Erbsen
gebratenen Karotten und Erbsengebratenen Karotten und Erbsen
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

15,15 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002706

5900580002706

Preis: 7,27 zł

kaufen 6 szt. für 7.16 zł/szt
7.27 PLN 2027-12-30 NewCondition
marchew (72 %), groszek zielony (11 %), cukier, olej rzepakowy, woda, mąka pszenna, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna412 kJ / 98 kcal
Tłuszcz4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,28 g
Węglowodany12,3 g
w tym cukry7,9 g
Błonnik3,4 g
Białko1,6 g
Sól1,2 g

Pszenica : Zawiera
Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Marchewka zasmażana z groszkiem. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Rücksendeadresse:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Ewa , 2022-02-10 13:01:49Polecam



Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
480 g
15,60zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
480 g
15,17zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Provitus PROVITUS Rote Bete mit Provitus PROVITUS Rote Bete mit
Apfel Fried 480 g
15,92zł/kg

Preis: 7,64 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-30
Provitus Provitus Jungkohl mit Provitus Provitus Jungkohl mit
Dill 480 g
19,06zł/kg

Preis: 9,15 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus Provitus Rüben gebraten Provitus Provitus Rüben gebraten
mit Preiselbeeren und Äpfeln 480 g
20,29zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-02-20
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-01-20
Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
640 g
16,41zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
640 g
16,42zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-31
Provitus marinierte Paprika Provitus marinierte Paprika
California 600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-10-30
Provitus marinierte rote Paprika Provitus marinierte rote Paprika
600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-30
Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
kaschubischen 640 g
17,17zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5