mit Cranberry- Meerrettich

Provitus
46mit Cranberry- Meerrettich
mit Cranberry- Meerrettichmit Cranberry- Meerrettich
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-28

pojemność

cena za kilogram

30,47 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000870

5900580000870

Preis: 5,18 zł

5.18 PLN 2027-04-28 NewCondition
chrzan 43 %, żurawina 15 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, sól, stabilizatory: E415, E412, E410, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: E120, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna633 kJ / 151 kcal
Tłuszcz6,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany22 g
w tym cukry19 g
Błonnik2,0 g
Białko0,6 g
Sól1,0 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chrzan z żurawiną.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcji na słoiku. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
    Verfallsdatum 2027-01-20
    Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
    170 ml
    26,53zł/l

    Preis: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    Verfallsdatum 2029-08-31
    Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
    170 g
    28,41zł/kg

    Preis: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Portion zu Bonduelle Bonduelle Portion zu
    einer Zeit goldener Mais 2x85g 170 g
    44,59zł/kg

    Preis: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2029-08-31
    Motyl Sahnemeerrettich Motyl Sahnemeerrettich
    Verfallsdatum 2027-03-17
    PREIS REDUZIERT -10%
    Geschmack leicht würzig Geschmack leicht würzig
    Cranberry- Meerrettich 175 g
    25,66zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-23
    Geschmack geriebenen Meerrettich Geschmack geriebenen Meerrettich
    scharf 175 g
    28,51zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2026-11-25
    Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
    480 g
    14,56zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
    480 g
    15,60zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
    Erbsen 480 g
    15,15zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
    480 g
    15,15zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
    480 g
    15,17zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    Preis: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    Preis: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5