eine heiße Tasse Suppe pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons

Knorr
59eine heiße Tasse Suppe pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons
Knorr Gorący Kubek zupa grochowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa grochowa to połączenie tradycyjnych smaków grochu, wędzonego boczku oraz słoniny, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek, doprawione aromatyczną nutą majeranku, czosnku i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa grochowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy grochowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa grochowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa pieczarkowa z grzankami, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
eine heiße Tasse Suppe pulverisierten Erbsensuppe mit Croutonseine heiße Tasse Suppe pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons
masa netto

masa netto

21 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

90,48 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712100867316

8712100867316

Preis: 1,90 zł

kaufen 38 szt. für 1.87 zł/szt
1.90 PLN 2027-02-28 NewCondition
groch (59 %), grzanki (9,9 %) [pieczywo (mąka PSZENNA, sól, drożdże, olej rzepakowy), tłuszcz palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu)], sól jodowana, skrobia, syrop glukozowy, cukier, ekstrakt drożdżowy, sól, wędzona słonina (1,8 %) (słonina, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), wędzony boczek (1,4 %) (boczek, sól), tłuszcz palmowy, czosnek, pieprz, majeranek (0,9 %), aromaty
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia159 kJ
Energia38 kcal
Tłuszcz0,8 g
w tym kwasy nasycone0,3 g
Węglowodany5,7 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik0,6 g
Białko1,6 g
Sól0,90 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 200 ml.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Knorr Gorący Kubek zupa grochowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa grochowa to połączenie tradycyjnych smaków grochu, wędzonego boczku oraz słoniny, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek, doprawione aromatyczną nutą majeranku, czosnku i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa grochowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy grochowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa grochowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa pieczarkowa z grzankami, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Eigenschaften:- Zupa grochowa z grzankami Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować, - Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak czosnek, pieprz czy majeranek, - Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać chwilę, wymieszać i zupa gotowa, - Zupa grochowa z grzankami Knorr Gorący Kubek to pyszna zupa błyskawiczna, którą przygotujesz w 2 minuty, - Ta pełna smaku, aromatyczna zupa grochowa z grzankami nie zawiera konserwantów, - Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę
Marke:Knorr
Über die Marke:Knorr Gorący Kubek zupa grochowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Zupa grochowa to połączenie tradycyjnych smaków grochu, wędzonego boczku oraz słoniny, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek, doprawione aromatyczną nutą majeranku, czosnku i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa grochowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy grochowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa grochowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa pieczarkowa z grzankami, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Grochowa z grzankami.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. 3) Smacznego!
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.




    Kucharek Kucharek Serowa Kucharek Kucharek Serowa
    z grzankami 21 g
    77,62zł/kg

    Preis: 1,63 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Kucharek Kucharek Grochowa Kucharek Kucharek Grochowa
    z grzankami 21 g
    76,67zł/kg

    Preis: 1,61 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
    gemahlener roter Borschtsch 14 g
    130,71zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
    108,24zł/kg

    Preis: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
    100,00zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
    pulverförmigen goldenen mild 70 g
    34,71zł/kg

    Preis: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
    mit Kräutern 61 g
    49,02zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt
    Rote-Bete- Suppe 53 g
    84,91zł/kg

    Preis: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und
    Croutons 22 g
    86,36zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Knorr Heiße Tasse Suppe Knorr Heiße Tasse Suppe
    pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln 12 g
    158,33zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    Gurkenpulversuppe mit Croutons 13 g
    146,15zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe
    mit Croutons 15 g
    122,00zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2026-12-30
    Knorr Knorr Dill und Kräuter Knorr Knorr Dill und Kräuter
    Salatdressing 9 g
    211,11zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Knorr Knorr Rinderbrühe Knorr Knorr Rinderbrühe
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5