Winiary Idee für ... Spaghetti Carbonara 34 g

Winiary
21Winiary Idee für ... Spaghetti Carbonara 34 g
WINIARY Pomysł na… Spaghetti carbonara to prosty sposób na kremowe, włoskie danie prosto z Twojej kuchni. Aksamitny, serowy sos z nutą wędzonego boczku otuli makaron spaghetti i przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotowanie jest banalnie proste - gotowe danie dla całej rodziny wyczarujesz w około 20 minut. WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Aksamitny, serowy sos w klasycznym stylu carbonara • Z wyraźną nutą wędzonego boczku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowe danie dla 4 osób w około 20 minut Sięgnij po Pomysł na… Spaghetti carbonara od WINIARY i poczuj włoski smak przy rodzinnym stole!
Winiary Idee für ... Spaghetti Carbonara 34 gWiniary Idee für ... Spaghetti Carbonara 34 g
masa netto

masa netto

34 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

124,12 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613034834294

7613034834294

Preis: 4,22 zł

4.22 PLN 2027-02-28 NewCondition
odtłuszczone mleko w proszku*, skrobia ziemniaczana*, ser w proszku 23,0 % (z mleka), sól, wędzony tłuszcz wieprzowy*, aromaty (z mlekiem), serwatka w proszku (z mleka), cukier*, liść pietruszki*, przyprawy*, oliwa z oliwek*, mąka pszenna*, żółtko jaja w proszku*, aromat dymu wędzarniczego, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna1002 kJ
Wartość energetyczna238 kcal
Tłuszcz6,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany35,3 g
w tym cukry1,6 g
Błonnik1,3 g
Białko8,1 g
Sól1,1 g
* RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Pomysł na… Spaghetti carbonara to prosty sposób na kremowe, włoskie danie prosto z Twojej kuchni. Aksamitny, serowy sos z nutą wędzonego boczku otuli makaron spaghetti i przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotowanie jest banalnie proste - gotowe danie dla całej rodziny wyczarujesz w około 20 minut. WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Aksamitny, serowy sos w klasycznym stylu carbonara • Z wyraźną nutą wędzonego boczku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowe danie dla 4 osób w około 20 minut Sięgnij po Pomysł na… Spaghetti carbonara od WINIARY i poczuj włoski smak przy rodzinnym stole!
Eigenschaften:po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kompozycja do przygotowania dania Spaghetti Carbonara.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Lista Zakupów - 100 g boczku - 150 ml śmietanki (12 %) - 300 g makaronu spaghetti Sposób przyrządzenia: 20 min., 4 porcje 1. Makaron ugotuj w osolonej wodzie na sposób al dente. 2. Zawartość opakowania rozprowadź w 150 ml śmietanki 12 % i 150 ml zimnej wody. 3. Na dużej patelni (Ø 25 cm) podsmaż wędzony boczek, wlej Pomysł na..., dodaj ugotowany makaron, całość zagotuj. 4. Gotuj na małym ogniu przez około 2 minuty, od czasu do czasu mieszając.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
    gemahlener roter Borschtsch 14 g
    130,71zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
    108,24zł/kg

    Preis: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
    pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
    90,48zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
    100,00zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
    pulverförmigen goldenen mild 70 g
    34,71zł/kg

    Preis: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
    mit Kräutern 61 g
    49,02zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Sauce pulverisierte Idee Winiary Sauce pulverisierte Idee
    für ... Huhn in Sahnesauce - Kräuter, 30 g 30 g
    148,67zł/kg

    Preis: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5