gezuckerte Kondensmilch 7,5%

Gostyń
55
5gezuckerte Kondensmilch 7,5%
55
Ok.gezuckerte Kondensmilch 7,5%
48gezuckerte Kondensmilch 7,5%
gezuckerte Kondensmilch 7,5%gezuckerte Kondensmilch 7,5%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-24

pojemność

cena za kilogram

17,90 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031046

5900691031046

Preis: 3,58 zł

3.58 PLN 2027-02-24 NewCondition
mleko, stabilizatory (fosforany sodu i cytryniany sodu), Zawiera 17,5 % suchej masy beztłuszczowej mleka
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
wartość energetyczna 550 kJ / 131 kcal
tłuszcz 7,5 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone5,3 g
węglowodany 9,4 g
w tym
- cukry9,4 g
białko 6,6 g
sól 0,30 g

Mleko : Zawiera
SM Gostyń
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5% tłuszczu. Sterylizowane.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Zubereitung und Verwendung:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Rücksendeadresse:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2026-01-19 14:55:235
  • Marek , 2024-06-18 17:34:18Ok.



Gostyń Leicht gezuckerte Gostyń Leicht gezuckerte
Kondensmilch 4 % Fett 200 g
19,25zł/kg

Preis: 3,85 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-22
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
7,5 % Fett 350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-01-19
Gostyń Kondensmilch 7,5 % Fett Gostyń Kondensmilch 7,5 % Fett
500 g
15,18zł/kg

Preis: 7,59 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-14
Gostyń Leicht gezuckerte Gostyń Leicht gezuckerte
Kondensmilch 4 % Fett 500 g
15,24zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-24
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
mit 4% Fett Magnesium, Licht 500 g
15,62zł/kg

Preis: 7,81 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-12-24
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
Natur 150 ml
35,00zł/l

Preis: 5,25 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2027-05-31
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
Kakao 150 ml
34,73zł/l

Preis: 5,21 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum
2027-05-06
PREIS REDUZIERT -10%
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
Karamell 150 ml
31,53zł/l

Preis: 4,73 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-29
Gostyń gezuckerte Kondensmilch in Gostyń gezuckerte Kondensmilch in
Dosen 8 % Fett 530 g
22,19zł/kg

Preis: 11,76 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-03-18
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5